863269c786
grindr-kan

18 YAŞINDAKİ GENÇ, GRINDR’DA TANIŞTIĞI 52 YAŞINDAKİ ADAMI ÖLDÜRDÜ

İngiltere’de yaşayan 18 yaşındaki Ben Bamford, Grindr’da tanıştığı 52 yaşındaki Paul Jefferies’ı öldürme suçuyla yargılanacak.

GayStarNew’un haberine göre, vergi memuru olarak çalışan Paul Jefferies’in evinin banyosunda defalarca bıçaklanmış ve boğazı kesilmiş halde bulunmasının ardından başlayan polis soruşturmasındaki kanıtlar 18 yaşındaki Ben Bamford’u işaret etti.

Ben Bamford verdiği ifadede 15 yaşındayken, maktul Paul Jefferies ile tanıştığını ifade etti. Daha önce de buluşmak için sözleştiklerini belirten Bamford, bir uyuşturucu satıcısına 400 İngiliz Poundu (Yaklaşık 1800 TL) borcu olması sebebiyle geçtiğimiz günlerde maktulün evine giderek cinsel ilişki sonrasında para için bu cinayeti işlediğini söyledi.

Cinayet sonrasına kolunu incittiği için, katlettiği Jefferies’in arabası ile Eastbourne Bölge Hastanesi’ne giden ve tedavi gören katil zanlısı hastanede de alttaki şekilde kameralara poz vermiş.

Katil zanlısına kaç yıl ceza verileceği bilinmeyen bu cinayetin davası önümüzdeki günlerde görülecek.

 

Ayrınca Bakın

mahkeme

AVRUPA ADALET DİVANI’NDAN LGBTİ ÇİFTLERLE İLGİLİ ÇOK ÖNEMLİ KARAR

Avrupa Adalet Divanı, LGBTİ kişilerin Avrupa Birliği üye ülkelerinde evlilik sonucu doğan haklarının tanınmasına hükmetti. ...