2014’ÜN EN GEY TEMALI VE ÇIPLAK 10 FOTOĞRAFI

2014 yılında birçok sergi, takvim, moda çekimi ve özel çalışmalar sayesinde homo erotik fotoğraflar gördük, inceledik. Özetlemek gerekirse, aralarında Türk bir sergininde olduğu bu çekimler bize hem erotik hem de sınır zorlayıcı geldi, bu sebepten 2015 yılı için ”Daha da çıplak bir yeni yıl diliyoruz”.

İŞTE 2014 YILININ EN GEY FOTOĞRAFLARI:

10. BİR SEKS İŞÇİSİ OLARAK YAŞAMIM / BENJAMİN FREDRICKSON 
Fotoğrafçı Benjamin Fredrickson son birkaç yıldır New York’ta seks işçisi bir erkek olup, bu süreçte hem kendisini hem de etrafındaki seks işçisi erkekleri fotoğraflandırdığı sergisiyle 2014 yılının başlarında fazlasıyla ses getirdi.

 

09. AMPUTE ERKEKLER / MICHAEL STOKES
Ünlü fotoğrafçi Michael Stokes meslekleri sebebiyle ampute olmuş erkekleri fotoğraflandırdığı sergisinde bol bol homoerotik pozlar mevcut.

 

08. İÇİŞLERİM KAMPANYA / CAN TORUN
Türkiye’de bir erkek iç çamaşırı online alışveriş sitesi için yapılan, ”Pantalonunu Nerede Çıkaracağın Belli Olmaz” sloganlı, ülkemiz için gayet cesur bir kampanya.

 

07. KIRSALDAKİ ERKEKLER / PAUL FREEMAN
Ünlü fotoğrafçı Paul Freeman’in Avustralya kırsalında fotoğraflandırdığı yerel Avustralya erkeklerinin fotoğrafları kesinlikle göz atmaya değer.

 

06. MEN’S SOUL / ALEE TE
Ülkemizden, sevdiğimiz, GZONE DERGİ’nin ilk iki kapağının mimarı Iran asıllı fotoğrafçı Alee Te’nin ”A Man’s Soul” isimli sergisinin fotoğrafları hem kışkırtıcı hem de fazlasıyla çıplak.

05. INSTAGRAM ÇEKİMİ / TOM FORD
Moda gurusu Tom Ford kendi Instagram’ı için model Harry Rowley’yi çırılçıplak soydu. Fotoğraflara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

04. ALEXANDER KOKOSKERİYA FOR CONTEMPORARY ISTANBUL / KORAY ERKAYA
Yerli moda gurusu Alexander Kokoskeriya ise Contemporary Istanbul için Koray Erkaya’nın objektifine soyundu.

03. DIEUX DU STADE / ÇEŞİTLİ FOTOĞRAFÇILAR
Fransız rugby tanrıları bu takvimde çırılçıplak! Takvim ile ilgili haberimize ve galerimize ulaşmak için buraya tıklayın.

 

02. ORTODOKS RAHİPLER TAKVİMİ / ÇEŞİTLİ FOTOĞRAFÇILAR
Din, çıplaklık ve seks. Bir takvimden daha ne isteyebiliriz ki? Takvim ile ilgili habere ve galeriye ulaşmak için buraya tıklayın.

 

01. WARWICK KÜREKÇİLERİ 2015 TAKVİMİ / ÇEŞİTLİ FOTOĞRAFÇILAR
Çıplaklık ve spor denince aklımıza ilk onlar geliyor. Hep seksiler ve LGBTİ hakları için yayınladıkları takvim ise duvarları kaplamalık. Warwick kürekçilerinin çırılçıplak röportajları için buraya tıklayın. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here