2018 SZIGET FESTİVALİ’NE TRİPOKİ İLE İLK KEZ OTOBÜSLE GİDİLECEK

Sziget Yolculuğunun Her Anı Sziget Türkiye ve Tripoki ortaklığı ile Unutulmaz Bir Deneyime Dönüşüyor! Tripoki ile Özgürlük Adası’na İlk Kez Otobüsle Gidiyoruz!

Bu yıl 8-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Avrupa’nın en büyük müzik ve sanat festivali; Sziget Türkiye ve resmi seyahat ortağı Tripoki ortaklığı ile unutulmaz bir seyahat deneyimine dönüşüyor.

7 Ağustos Salı günü Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden kalkacak otobüs, 15 Ağustos Çarşamba günü Türkiyeli festivalcileri evlerine geri getirecek. Yaklaşık 20 saat sürmesi planlan seyahatte yol boyunca birbirinden harika lokasyonlarda küçük molalar da verilecek. Bu yolculuğa çıkarken yanınıza almanız gereken tek şey Sziget biletiniz, pasaportunuz ve 2 küçük çanta ve sizi bekleyen harika bir hafta…

Arctic Monkeys, Dua Lipa, Gorillaz, Kendrick Lamar, Kygo, Lana Del Rey, Mumford & Sons, Shawn Mendes, BaBa ZuLa, Ezhel ve yüzlerce dünyaca ünlü müzik devlerinin sahne alacağı Sziget Festivali bu yıl 8-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Budapeşte’de Tuna nehri üzerinde yer alan Óbudai Adası’nda düzenlenen festival yine eşsiz konserlerde 450.000’den fazla müziksevere eğlence ve müzik dolu muhteşem bir atmosfer sunacak.   

7 gün sürecek festivalde ziyaretçiler, çeşitli sahnelerde yerel ve uluslararası sanatçıların verdiği muhteşem konserlerin yanı sıra dünyaca ünlü showları, farklı müzik dinletileri, sergiler ve daha birçok etkinlik ile sanata ve müziğe doyacak.

Her yıl 450.000’den fazla müzik tutkunun katıldığı rock, elektronik ve dünya müziği gibi farklı tarzları içeren müzik şölenine katılmak isteyenler szigetfestival.com/tr üzerinden lineup ve festival ile ilgili bilgilere ulaşabilir. Otobüs yolculuğunun detayları için tripoki.com ve szigetfestival.com.tr  adreslerini takipte kalınız.

SZIGET FESTİVALİ’ne Katılacak Bomba İsimlerin Tam Listesi İçin Tıklayın

Tripoki hakkında

Tripoki alanında uzman, deneyimli ve dinamik kadrosuyla kullanıcılarının tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayan yeni nesil bir seyahat platformudur. Müşteri odaklı bir anlayışla uluslararası kalite standartlarında hizmet vermeyi amaçlayan Tripoki, üstün hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiştir. Otel, uçak, paket, araç kiralama, transfer, tur ve etkinlik kategorilerinde geniş ürün yelpazesi ile dünyanın kapılarını müşterilerine açan Tripoki, Seyahate yeni bir bakış açısı getirerek yeni deneyimleri seyahatin her aşamasına entegre etmektedir.

 

 

Haziran 2018 Dergi içeriklerimizin tamamını okumak için aşağıdaki görsele tıklayın. 

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :