2019’DA BİNLERCE KİŞİ GZONE PARTİLERİNDE AYNI GÖKKUŞAĞININ ALTINDA EĞLENDİ

GZone'un her cinsel yönelimden misafirlerini aynı gökkuşağının altında buluşturduğu partileri 2019'da hem Türkiye hem de yurtdışında binlerce kişiyi eğlendirdi.

Türkiye’nin en büyük gökkuşağı portali ve Pride eğlence markası GZone, 2019’da sınır tanımadı. GZone ekibi, İstanbul’da başlayan partilerini Ankara, İzmir, Eskişehir ve hatta Macaristan’ın Budapeşte kentindeki Sziget festivaline taşıdı.

GZone’un farklı konseptteki partilerinin en ilginç olanlarından biri, MAC’in makyözlerinin yer aldığı ve parti misafirlerine drag queen makyajı yaptığı “DRAG ME UP” idi.

GZone ekibinin 2019’daki en yüksek katılımlı partisi, 600’e yakın kişinin hiçbir ayrım yapılmadan aynı gökkuşağı altında eğlendiği, 30 Haziran’da yapılan PRIDE BALL oldu. Kuir DJ’ler, Dudakların Cengi gibi kuir performans sanatçıları, gogo boylar ve Şokopop gibi fenomenlerin bir araya geldiği PRIDE BALL partisi Anahit Sahne’de Kendine Has’ın değerli katkılarıyla yapıldı.

GZone’un Mayıs ayında başlayan ve Aralık ayına kadar her ay kesintisiz süren İzmir partileri şehrin sıcağında yeni bir soluk oldu.

GZone, Ekim ve Aralık aylarında Ankara ve Eskişehir’de 2’şer parti yaparak oradaki misafirlerine de unutulmaz anlar yaşattı.

GZone tüm sene boyunca hız kesmeden süren partilerini İstanbul’da Mr.Cas Hotels, RX İstanbul, Anahit Sahne, Mentha Nova, Superfabric Club, İzmir’de Vesta Roof, Park Inn by Radisson, Ankara’da Zone Bar ve Eskişehir’de Social-Social Casual mekanlarında toplamda 3000’e yakın misafirin katılımıyla yaptı.

GZone ayrıca MAcaristan’ın başkenti Budapeşte’de yapılan ve dünyadan onbinlerce konuğun ağırlandığı SZIGET festivalinin Magic Mirror sahnesinde prideORIENTAL isimli partisini gerçekleştirdi.

GZone partilerine, KENDİNE HAS’a ek olarak LIMITS OFF, OKEY ve MAC Cosmetics markaları da destek oldu.

GZone partileri 2020’de sürpriz konseptler ve çılgın eğlence ile devam edecek.