24 OCAK CUMA SEVİLEN GAY CLUBLARA GİRİŞLER OKEY

24 Ocak Cuma gecesi istanbul'un en sevilen gay clublarının girişlerini Türkiye'nin lider cinsel sağlık ürünleri markası OKEY ödüyor.

Cinsel sağlık konusunda Türkiye’nin lider markası Okey, 24 Ocak Cuma gecesi için özel bir sürpriz hazırladı. Hornet üzerinden yollanacak “Girişler #istediğingibi OKEY” başlıklı mesajı Cheeky Club, Haspa Bar ve Love Dance Point kapısındaki görevlilere gösteren herkes, bu gece kulüplerine belli saatlere kadar ücretsiz giriş yapacak.Üstelik, bu clublara giriş yapan özel gecenin misafirleri OKEY’in ücretsiz ürün hediyelerine de sahip olabilecek.

Önemli not: Bu kampanya sadece 24 Ocak 2020 Cuma günü geçerlidir. Cheeky Club’a saat 23.00-01.30, Haspa Club’a 23.00-01.30 ve Love Dance Point’e 23.00-01.00 arasında, her kişinin telefonundaki Hornet uygulamasına gelen “Girişler OKEY” mesajının kapı görevlisine gösterilmesi ile ücretsiz giriş sağlanır. Bu saatler sonrasında giriş yapmak isteyen kişilerden, ilgili gece kulüplerinin standart kapı giriş ücretleri alınacaktır. Bu mesaj sadece İstanbul’daki aktif Hornet kullanıcılarına gönderilecektir. OKEY’in promosyon ürün hediyeleri stoklarla sınırlıdır. Mekanların kendi güvenlik veya kapı giriş politikaları gereğince her müşteriyi mekana giriş yapması için kabul etme zorunluluğu yoktur. 

24 Ocak Cuma gecesi belli saatlere kadar Girişler OKEY mesajı ile ücretsiz giriş yapacağınız gece kulüpleri:

Cheeky Club (23.00-01.30 arası ücretsiz)

Sıradışı eğlencenin tek adresi. After clubların en popüleri. Sabahın ilk ışıklarına kadar sizlerle.

Adres: Şehit Muhtar Mahallesi. Tarlabaşı Bulvarı. No:32 Beyoğlu/Taksim İstanbul

Facebook sayfası için tıklayın 

—–

Haspa Club (22.00-01.30 arası ücretsiz)

2010’dan beri hizmet veren HASPA Club, gogoboylar, zenne ve drag queenler ile özel showlar eşliğinde Pazartesi hariç her gün 22:00 – 05:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Şehit Muhtar Mahallesi. Tarlabaşı Bulvarı. No:28/A Beyoğlu/Taksim İstanbul

Facebook sayfası için tıklayın 

—-

Love Dance Point (23.00-01.00 arası ücretsiz)

Şehrin en eski ve en uzun süredir hizmet veren gay clublarından biri olan Love Dance Point, İstanbul gece hayatında sınırsız eğlenceyi sevenlerin tercih ettiği mekanların arasında en başta geliyor.

Adres: Ergenekon Mh., Cumhuriyet Caddesi/Hastane Sk No:349 D:1 Şişli/İstanbul


Facebook sayfası için tıklayın