22 ŞUBAT’TA CHEEKY CLUB VE SUPERFABRIC CLUB’DA ŞANSLI CUMA: GİRİŞLER ÜCRETSİZ!

Şanslı Cuma'da 22 Şubat Cuma günü, Hornet'ten gelen mesajla en sevilen gay clublara ücretsiz giriş var. Hornet üzerinden gelen mesajı club kapılarına göstermeniz yeterli.

İstanbul’daki Hornet kullanıcıları, Şanslı Cuma kampanyası ile, 22 Şubat 2019 Cuma sabah saat 10.00 civarında gelecek özel mesajla aynı gece Superfabric Club ve Cheeky Club’a ücretsiz giriş yapabilecek.

Superfabric Club bu gece sevilen şarkıcı Dilan Çıtak’ı ve DJ Oğuz Saraç’ı ağırlarken, Cheeky Club da DJ Cubur ve Dj Sinan ile şehrin en rağbet gören after partysine sizleri davet ediyor.

Önemli not: Cheeky Club’a saat 23.30-02.00 ve  Superfabric Club’a saat 23.00-01.00 arasında, her kişinin telefonundaki Hornet uygulamasına gelen “Şanslı Cuma” mesajının kapı görevlisine gösterilmesi ile ücretsiz giriş sağlanır. Bu saatler sonrasında giriş yapmak isteyen kişilerden, ilgili gece kulüplerinin standart kapı giriş ücretleri alınacaktır. Bu mesaj sadece İstanbul’daki aktif Hornet kullanıcılarına gönderilecektir. Mekanların kendi güvenlik veya kapı giriş politikaları gereğince her müşteriyi mekana giriş yapması için kabul etme zorunluluğu yoktur. 

22 Şubat 2019 Cuma gecesi belli saatlere kadar Şanslı Cuma mesajı ile ücretsiz giriş yapacağınız gece kulüpleri:

Cheeky Club (23.30-02.00 arası ücretsiz)

Sıradışı eğlencenin tek adresi. After clubların en popüleri. Sabahın ilk ışıklarına kadar sizlerle.

Adres: Şehit Muhtar Mahallesi. Tarlabaşı Bulvarı. No:32 Beyoğlu/Taksim İstanbul

Facebook sayfası için tıklayın 

Superfabric Club (23.00-01.00 arası ücretsiz)

İstanbul’un en farklı ve en eğlenceli gece kulübü Superfabric, dillere destan gogo boylar ve gogo girl’lerden oluşan dansçıları, enerjik müziği ve muhteşem atmosferiyle misafirlerini doyasıya eğlendirmeyi hedefliyor.

Adres:Harbiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:42 Elmadağ / Şişli – İstanbul

Facebook sayfası için tıklayın