5 ADIMDA SEKS OYUNCAKLARINI HAYATINIZA DAHİL EDİN

Sadece takılıyor ya da bir ilişki içinde olsanız da seks oyuncakları genellikle cinsel hayatınıza yeni ve farklı şeyle katar. Hem parterinizi daha iyi tanımanızı sağlayan hem de cinsel deneyimlerinizi geliştiren bu oyuncakların hayatınıza dahil olması her zaman garip olmak zorunda değil.

Bu durumu biraz daha kolaylaştırmak için şu önerileri izleyebilirsiniz:

1. Öncelikle hakkında konuşun.

İlk olarak partnerinizin seks oyuncaklarına olan bakışını öğrenmek için sakin bir konuşma başlatabilirsiniz. Eğer o da bu konuya sıcak bakıyorsa, rahat bir başlangıç olabilir. Yeni şeyler denemenin kötü bir yanı olmadığını unutmayın ve konuşmayı doğal akışına bırakın. Açık bir iletişim kurmak her zaman önemlidir.

2.Birlikte alışveriş yapın.

İnternet üzerinden ya da mağaza gezerek olması fark etmez. Kullanabileceğiniz yüzlerce oyuncağı birlikte inceleyin. Birbirinizin daha çok nelerle ilgilendiğini görmeniz aranızdaki bağı da güçlendirecektir.

3.Gergin bir hava mı var? Aceleci olmayın.

Kimse size en pahalı ve değişik oyuncakla başlamanız gerektiğini söylemiyor. En ucuz ve “sıkıcı” oyuncağı bulup onunla bir başlangıç yapmayı deneyin. Kimse sizi yargılamayacak.

4.Yalnız denemekten çekinmeyin.

Partnerinizin ilgilenmediği fakat sizin denemek istediğiniz bir şeyle karşılaşırsanız çekinmeyin. Birçok oyuncak hem tek başına hem de partnerle kullanılmaya uygun. Bazı şeyleri kendinize saklamanızda bir sıkıntı yok.

5.Birlikte konuşup karar verin.

Seks oyuncakları sadece birer oyuncak. Günün sonunda kullanıp kullanmayacağınıza karar vermek size kalmış. Birbirinizi yargılamadan ne istediğinizi söyleyin.

Haber: Kardelen Fulya Okumuş