AHLAKLI İZLEYİCİLER(!) “UFAK TEFEK CİNAYETLER”İ RTÜK’E ŞİKAYET ETTİ Mİ?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Facebook fan sayfasının sayfasının yaptığı paylaşım, bazı izleyicilerin dizideki Oya ve Serhan aşkını RTÜK’e şikayet ederek yayından kaldırtmak için harekete geçtiğini iddia etti. Yapım firması bu iddiaları yalanladı. 

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yaptığı paylaşım şöyle:

Değerli takipçilerimiz! Ne yazık ki dizimizin aile yapısına uygun olmadığını düşünen ve Oya ile Serhan’ın ilişkisini “yasak aşk” olarak algılayan bazı izleyicilerimiz RTÜK’e şikayet etmeye devam ediyorlar ve maalesef RTÜK dizimize yüklü bir miktarda para cezası kesti. Bu şikayetler devam ederse dizimiz yayından kaldırılabilir, lütfen Ufak Tefek Cinayetler’in yayından kaldırılmasını istemiyorsanız bu gönderiyi BEĞENİP PAYLAŞIN ?? Tepkimizi gösterelim!

Yapılan bu şikayete tepki gösteren bazı sayfa fanları ise tepkilerini şöyle dile getirdi:

*Ülkemizde ve tabii televizyonlarda o kadar çok insani değerleri ayaklar altına alan hareketler ,çocuk ve kadın istismarları, tecavüzleri varken, hiç te uğraşılmayacak noktaları parmaklarına dolayan bu beyinsiz yaratıkların hareketini esefle kınıyorum. Bu güzel yazılmış, yönetilmiş ve muhteşem oyunculuklarla taçlandırılmış dizinin kaldırılmasını asla istemiyorum.Ahlak kavramının insanoğlunun beninde ve yüreğinde yer aldığına inananlardanım. Doğrusu da budur. Önce kendilerini sorgulasınlar…

*Dönüp kendi sapıklıklarına baksınlar

*15 18 yaş hamile kalan çocuklara ses çıkarmaz dolmuşta otobüste kadın kız dövene oh olsun der gider tv le ugraşır.

Ufak Tefek Cinayetler’in resmi hesabı ve yapım firması Ay Yapım, bu haberleri yalanladı ve aşağıdaki açıklamayı yaptı.

Ufak Tefek Cinayetler Açıklama! @ufaktefekcinayetler #ayyapim

A post shared by Ay Yapım (@ayyapim) on