AMERİKALI ŞARKICI AARON CARTER BİSEKSÜEL OLARAK AÇILDI

ABD’li şarkıcı Aaron Carter, sosyal medya üzerinden “Uzun zamandır taşıdığım ve artık kurtulmak istediğim bir yük” mesajı ile cinsel yönelimini hayranlarıyla paylaştı.

Sözcü’de yer alan habere göre Aaron Carter, twitter üzerinden yaptığı paylaşımla biseksüel olduğunu duyurdu. Carter, “Bu benim için bir utanç değil, sadece uzun zamandır taşıdığım ve artık atmak istediğim bir ağırlık ve yük” ifadelerini kullandı.

Carter, 13 yaşındayken cinsel yönelimini keşfettiğini, hem kadınlara hem de erkeklere ilgi duyduğunu anladığını belirtti. Bu zamana kadar hep müziğine sığındığını vurgulayan şarkıcı, “Müzik her zaman bizi ve beni aşan bir şey oldu. Stüdyo her zaman benim güvenli cennetimdi. Nihai hedefim mutluluk. Hiçbir zaman bir hayal kırıklığı figürü olmak istemiyorum” mesajını yayımladı.

Aaron Carter Kimdir?

Aaron Carter, şarkıcı Nick Carter’ın kardeşidir. 1990’lı yılların sonlarına doğru bir pop ve hip-hop şarkıcısı olarak ünlendi. Hayran kitlesini genellikle gençler oluşturmaktadır. Kendisinin ayrıca aktörlük kariyeri de vardır.