ANKARA, 14 MART CUMARTESİ GZONE İLE 90’LARA IŞINLANIYOR

İlk iki partisiyle Ankara'da çok konuşulan GZone Our Pride, bu kez 90's Disco isimli özel etkinliğiyle 14 Mart Cumartesi gecesi Ankara The Stage Performance Hall'da.

İlk iki partisiyle Ankara’da çok konuşulan GZone Our Pride, bu kez 90’s Disco isimli özel etkinliğiyle 14 Mart Cumartesi gecesi Ankara The Stage Performance Hall’da.


Gökkuşağının altında ayrım yapmadan herkesi eğlendiren GZone Our Pride partisi, 90’S DISCO versiyonunda 90’ların house, disco tınılarını, 90’ların Türkçe Pop şarkılarıyla harmanlıyor ve birbirinden başarılı drag queenler ve dansçılarıyla tadına doyulmaz bir geceyi sizlere sunuyor.


GZone partileri resident DJ’i SaintJer bu geceye özel hazırladığı setiyle sizi 90’lardan günümüze ışınlıyor. Ev sahibiniz ise Our Pride partisinin yaşam boyu Onur Ödüllü ismi Can Ateşsaçan.


Türkiye sahnelerinin en başarılı dansçılarından biri olan, GZone partilerindeyi unutulmaz şovlarıyla adından söz ettiren BUĞRA BÜYÜKŞİMŞEK Ankara’da ilk kez bir partide yer alıyor. İddialı sahne şovlarıyla adından bahsettiren INOJ yine sahneyi hareketlendirecek şovlar sergilerken, seksi sahne gösterileriyle ünü kendinden önce gelen MR & MISS PUTKA gecenin ateşini arttırıyor.


14 Mart Cumartesi gecesi The Stage Performance Hall’da yapılacak bu özel etkinlik saat 22.00’den 03.00’e kadar sürüyor.


Biletler kapıda 40 TL (Sadece Nakit)
Adres:The Stage Performance Hall. Remzi Oğuz Arık, Tunus Cd. 69/4, 06680 Çankaya/Ankara

Facebook etkinliği için tıklayın