ANTHONY BOURDAIN’İN İNTİHARININ SEBEBİ SEVGİLİSİNİN ONU ALDATMASI MIYDI?

ABD’li şef, Emmy ödüllü televizyon programcısı ve yazar Anthony Bourdain’in program çekimleri için gittiği Fransa Colmar’daki bir otel odasında intihar etmesinin ardında sevgilisi Asia Argento’nun kendisini aldatmış olmasının kaynaklandığı iddia edildi.

Bourdain’in, yakın arkadaşı olarak bilinen Fransız şef Eric Ripert tarafından bir otel odasında ölü bulunduğu bildirilmişti.

2013 yılından bu yana CNN’deki programına devam eden Bourdain, 2 yıldır İtalyan korku sineması üstadı Dario Argento’nun oyuncu ve yönetmen kızı, 42 yaşındaki Asia Argento ile aşk yaşıyordu.

İtalya gazetecilerin basına servis ettiği fotoğrafa göre Asia Argento Roma’da kendisinden 14 yaş küçük Hugo Clement ile öpüşürken görüntülendi.

Bourdain’in intiharının bunun ardından gelmesi ise Bourdain’in aldatılmasından kaynaklı intihar ettiği yorumlarına sebep oldu.

Asia Argento, Bourdain’in ölümü üzerine sosyal medyada şu açıklamayı yaptı: “Anthony yaptığı şeye kendini adıyordu. Işıldayan korkusuz ruhu pek çok insana ilham verdi. Cömertliğinin sınırı yoktu. Benim aşkım, sarıldığım kaya, koruyucumdu. Ailesine başsağlığı diliyor, onların ve benim mahremiyetime saygı göstermenizi rica ediyorum”.

Anthony Bourdain Colorado’daki bir fırının, eşcinsel bir çifte bir düğün pastası yapmayı reddettiğinde, iki eşcinsel erkeğin tarafında yer alarak bu konuya tepki göstermişti.

Kaynak: Sputnik Türkiye