ARMAN: BEN KADINLARI KOVALIYORUM, ERKEKLER DE BENİ!

Türkiye’nin en çok okunan eşcinsel kültür ve yaşam dergisi  GZone, Eylül 2016 sayısında 2.yaşını dopdolu bir içerikle kutluyor. 

GZone’un ikinci senesini müzik dünyasında önümüzdeki günlerde adını sıkça duyacağınızdan emin olduğumuz bir isim olan Arman’la cesur bir fotoğraf çekimi yaparak kutlamak istedik. Türkçe müziğin yeni keşiflerinden olan Arman, 2016’nın son aylarında karşımıza çıkan en tatlı ve en seksi sürprizlerden biri. Gelin onu daha yakından tanıyalım.

FOTOĞRAFLAR: RAHMİ ARK

RÖPORTAJ: ONUR ÖZIŞIK

PRODÜKSİYON: SERHAT UZUNEL

SAÇ & MAKYAJ: HAKAN GALAINI

MEKAN: LOVE DANCE POINT

İşte bu röportajdan öne çıkanlar…

İlk albümünde daha ziyade akustik ve rock ezgilerle ilerlerken, bir anda EDM bir tekli olan ‘’Azad Et’’ ile yeniden karşımızdasın, bu değişimin sebebi nedir?

Şarkıyı bir insanla kıyaslayalım. Şarkının melodisi senin dış görünüşün, sözleri ise düşüncelerindir bence. Giydiğin kıyafet ve tarzın ise şarkının düzenlemesidir. İlk albümüm kendimi insanlara tanıttığım bir merhaba gibi düşünürsek eğer, gerçek beni sergilemekten çekindim galiba. Her zamanki ben olmak yerine daha mütevazı ve klasik bir kıyafet seçtim. Şimdi ise artık “ben” diyebileceğim birşey geçirdim üzerime.

Azad Et’in oluşum süreci nasıl gelişti?

Beni yansıtan birşey ortaya koymam için benimle ortak zevkleri olan, rahatça fikir alışverişinde bulunabileceğim bir ekip kurmam gerekiyordu. Şarkının düzenlemesini yapan Emre Aşkın ile de tanıştıktan sonra, önce uzunca bir süre fikir alışverişinde bulunduk. Etkisinde kaldığımız yabancı şarkılar kalitesinde birşey çıkarmak neden olmasındı. Klip kısmında da aynı düşüncelere sahip olduk. Ülke standartları dışında kalan böyle güzel bir çalışma, yine farklı bir video ile süslenmeliydi. Hiç düşünmeden New York’a ucu açık bilet alıp yönetmenim Yürek Akbar’ın kapısını çaldım.

Arman’ın ”Azad Et” video klibini izlemek için buraya tıklayın…

BU RÖPORTAJIN TAMAMI İÇİN GZONE DERGİ’NİN “EYLÜL 2016 ” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…

 


https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :