863269c786
stephen-amell

ARROW’UN YILDIZI ONUR YÜRÜYÜŞÜ’NE KATILMASINI ELEŞTİRENLERE CEVAP ÇAKTI

Arrow dizisinin yakışıklı yıldızı Stephen Amell, geçtiğimiz hafta Vancouver’da dizi çekimleri arasında Onur Yürüyüşü’ne katılarak LGBT’ye desteklerini bildirmişti. Bu durumdan rahatsız olan bazı homofobik dizi hayranları Amell’e sert eleştirilerde bulunarak, yakışıklı oyuncuyu takip etmeyi bıraktıklarını açıkladılar. 

 

 

Geçtiğimiz gün Facebook üzerinden hayranlarına bir canlı yayın gerçekleştiren yakışıklı oyuncu, Onur Yürüyüşü’ne katılmasıyla ilgili kendisine yöneltilen eleştirilere de cevap çaktı. Yayın sırasında, ”Bazı takipçilerim benim Vancouver Pride’a katılmama kızarak beni takipten çıkarmışlar. Hayatımda ilk kez bir Pride etkinliğine katıldım ve itiraf etmeliyim ki başta çok eğlendim. Bir sonraki yıl yine katılacağım ve bu kez tüm ailemi de yanımda getireceğim.” açıklamasını yapan Amell, homofobik takipçilerinin kendisine gösterdikleri tepkiye aldırış etmediğini söyledi.

 

 

Ayrınca Bakın

ASLI-KARASAC

HABERTÜRK TV’DE TRANSFOBİK AÇIKLAMALAR YAPAN PSİKOLOĞA MESLEK DERNEĞİNDEN TEPKİ

Haber Türk’teki bir programda “cinsel kimlikte genler ve kalıtımsal faktörün temel belirleyici olmadığını” savunarak çocuklarda ...