ASTROLOG DİDEM ŞARMAN 2017’DE BURCUNUZU BEKLEYEN SÜRPRİZLERİ YAZDI

 “Astroloji ile Doğru Eşi Seç” yazarı astrolog Didem Şarman, GZone’un sizleri yeni yıla hazırlayan Aralık 2016 sayısı için 2017’de burçların neler yaşayacağını yazdı.

KOÇ

2017’nin ilk 9 ayında ortaklık, yakın dostluklar ve ciddi ilişkiler alanınızda ilerleyen Jüpiter sizi yeni insanlarla tanıştırmak, ilişki alanınızı hareketlendirmek üzere destek olurken, ciddi bir ilişkiye başlamak, nişanlanmak gibi eylemleri planlamanız da oldukça kolay hale geliyor olacak. Bu süreçte ortaklık kurmak isteyebilir, yaşamınıza bilge ve destekleyici arkadaşların katıldığını gözlemleyebilirsiniz. Ekim ve geri kalan aylara ise kendi çalıştığınız ve kazandığınız gelirler dışında gelir elde etmeye açık bir enerjide olacak, miras, nafaka, burs, çekiliş gibi alanlardan finansal gelir elde etme şansı bulacaksınız. Partneriniz ve yaşamınızdaki yakın kişilerin gelirlerinde de bir artış gözlemleyebileceksiniz. Bu süreçte gizli ve gizemli olan her şeye ilginiz artarken, olası hayati tehlikelerinizde kadersel olarak korunacak, bir rahatsızlığınız varsa ameliyatlar yolu ile çözüme ulaştıracak, psikologlardan destek görebileceksiniz

7 Şubat-7 Haziran 2017 Jüpiter Terazi Burcu’nda Retro: Yakın dostlar, ortaklar, ciddi ilişkiler ve eğitimler alanında geçmişten gelen fırsatlar elde etme ve şu ana etki eden problemleri çözümleme zamanındasın.

7 Nisan- 23 Ağustos 2017 Satürn Yay Burcu’nda Retro: Yıl genelinde sabrınızı korumanın yollarını öğrenecek, gerektiği anlarda dava yolu ile haklarınızı aramaktan geride durmayacak, kariyerinizle ilgili asıl çıkışı ise sene sonuna doğru gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Bu zaman aralığında eğitimler, öğretmenler, doktorlar, yurtdışı ve şehir dışı bağlantılı işler, davalar alanlarında geçmişten gelen problemlerle yüzleşme ve bunları çözümleme zamanında olacaksınız. BU süreçte umudunuzu canlı tutmanız önemli hale geliyor.

BOĞA

Ekim 2017’ye dek Jüpiter, iş hayatınızda sizi ileri taşımak isterken, ikinci yarısı ikili ilişkiler ve ortaklıklar yolu ile yüzünüzü gülümsetmek istiyor. Ekim’e dek iş yaşamınızda genişliyor, gelişiyor ve daha çok insana ulaşıyor olacaksınız. Ekim 2017 sonrasında ise evlilik, ortaklıklar ve ilişkiler alanınız açılarak, size hem ilişkilerinizi daha rahat sürdürme imkanı hem de ilişkisi olmayanlar için ilişki imkanı sunuyor olacak. Senenin tamamı zorluklar karşısında direnciniz ve gücünüzü test ederken, maddi olarak iyi bir planlama yapmanız gereken bir yıldasınız.

7 Şubat- 7 Haziran 2017 Jüpiter Terazi Burcu’nda Retro: İş hayatı, sağlık, yanında çalışanlar, günlük rutin iş hayatı, eşin geçmişinden kaynaklanan konular, aile içi iletişim ve kardeşlerin aşk hayatı ve çocukları konularında geçmişten gelen fırsatları değerlendirme ve şu ana etki eden sorunları görerek, çözümleme zamanındasın.

7 Nisan- 23 Ağustos 2017 Satürn Yay Burcu’nda Retro: Dışarıdan gelen gelirler, eşin parası, miraslar, nafaka, burs, primler, sigorta, vergi borçları, trafik cezaları, ameliyatlar, spiritüel konular, psikoloji ve psikiyatri, cinsellik ile ilgili konuları yeniden değerlendirme, bu alanlardaki problemleri görme ve çözümleme zamanındasın. Geçmişten fırsatlarla karşılaşabilirsin.

TÜM BURÇLARIN YORUMU VE BU YAZININ DEVAMI GZONE DERGİ “ARALIK 2016” SAYISINDA…

GZONE DERGİ’NİN “ARALIK 2016 ” SAYISINI AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…