AVUSTRALYALI İKİZLER AYNI KİŞİYLE ÜÇLÜ NİKAH KIYMAK İSTİYOR

Avustralyalı ikizler, Anna ve Lucy DeCinque her şeyi beraber yaptıklarını söylüyor.

İkizler her gün aynı kıyafetleri giyiyor, aynı yemekleri yiyor, odalarının dekorasyonu bile bire bir aynı. Takıntılı ikizler, bu durumu bir adım daha öteye taşımak istediklerini ve aynı kişiyle evlenmek istedikleriyle ilgili bir başvuruda bulunmaya hazırlandıklarını söylüyor.

İkizler geçtiğimiz yıl Facebook üzerinden tanıştıkları ortak sevgilileri Ben ile dünya evine girmek için başvuruda bulunduklarını söylüyor. Sevgilileri Ben ile ilişkileri hakkında, ”İkimize de aynı dozda zevk vermesini istedik. Kendisi bu konuda gerçekten profesyonel davranıyor” diyen ikizlerle ilgili Ben ise, ”Birine yaptığım ne varsa, diğerine de aynısını yapmak zorundayım. Bu çok güzel bir denge.” diyor.

The Sun dergisine konuşan ikizlerden Lucy, ”Ben beni öpüyorsa, Anna’yı da öpüyor. Ben dışındaki tüm ilişkilerimiz aramızdan birine daha çok ilgi gösteriyordu. Ben ise bu konuda tam bir profesyonel” dedi.

Evlenip Çocuk Yapmak İstiyorlar

Ben ile evlenmek istediklerini söyleyen ikizler, bu durumun Avustralya kanunlarını aykırı olduklarını, bu sebepten kendi aralarında bir seromoni hazırlamayı planladıklarını açıkladı. ”Ben ile ortak çocuklar yapmak istiyoruz. İkimiz de aynı anda hamile kalmak ve aynı gün beraber doğuma girmek istiyoruz” açıklaması yapan ikizlerin bu isteklerinin ne kadar mümkün olabileceğini ileriki zamanlarda göreceğiz.