AYIN ERKEĞİ: RODRIGO PUERTAS

Fotoğrafçı Kemal Dedecan, GZone Dergi Kasım-Aralık 2018 sayısı için Brezilyalı yakışıklı model Rodrigo Puertas'ın birbirinden seksi karelerini yakaladı. 

Fotoğraflar: Kemal Dedecan

Styling: Samet Çetinkaya

Model Ajansı: Daman MGMT

-Yaşın? 33

-Burcun? Yay

-Favori rengin? Siyah ve sarı

-Favori şehrin ve nedeni? New York. Hareketi, enerjisini, karışık kültürlerin aynı yeri paylaşmasını ve büyük elmayı seviyorum. Aynı şeyi İstanbul’da da hissediyorum, bu da beni çok etkiliyor.

-Sakinleşmek veya meditasyon için ne yaparsın? Spor salonuna gitmeyi ve parkta koşmayı tercih ederim. Her sabah meditasyon yaparım.

-Seks hayatın bir şarkı olsa hangisi olurdu? Born to be wild – Steppenwolf

-Ruh eşin olan hayvan nedir? Kaplan. Bacağımda da dövme olarak var.

-En sevdiğin film nedir ve neden? Körlük (Blindness) Jose Saramago’nun kitabından uyarlanan filmde, bir insan için yapay olanın arkasındaki gerçekleri görmenin ne kadar zor olduğundan bahsedilir.

-İstanbul ve Türkiye hakkındaki düşüncelerin neler? İstanbul’u seviyorum. İnsanlarını, yemeklerini ve pek çok farklılıklarına rağmen insanların bir arada uyum içinde yaşaması hoşuma gidiyor.

-Favori moda markaların nedir? Versace ve Balmain.

-Hangisi daha seksidir sence? Zeka mı vücut mu? Açıkcası ikisininin arasındaki denge ve uyum benim için çok daha önemlidir.

-Eşcinsel erkeklerin erkek modellere olan ilgisi hakkındaki düşüncelerin nedir? Rahatsız oluyor musun? Ben işimi profesyonel şekilde yapıyorum ve bu konuyla ilgili hiç sorunum olmadı. Beni rahatsız etmiyor.