AYNUR AYDIN “TÜRKİYE’DEN FARKLI BİR ÜLKE İÇİN EUROVISION’A KATILIR MISIN?” SORUSUNA NE CEVAP VERDİ

GZone'un dikkat çeken canlı yayınlarının konuğu olan Aynur Aydın, Eurovision'a başka bir ülke adına katılıp katılmayacağı konusundaki soruyu bakın nasıl yanıtladı.

GZone’un canlı yayınlarının geçtiğimiz akşamki konuğu sevilen şarkıcı Aynur Aydın oldu. Müzik kariyeri, Türkiye macerası ve sosyal medyadaki tweetleri hakkında konuşan Aydın, canlı yayının bir yerinde izleyicilerden gelen soruları cevapladı.

İzleyicilerin, doğup büyüdüğü Almanya için Eurovision’a katılıp katılmayacağı sorusunu yanıtlayan Aydın, 2012’de Türkiye’deki Eurovision çalışmaları için hazırladığı ancak gün yüzüne çıkarmadığı şarkıdan bahsederek, Almanya’yı değil kendi ülkesi Türkiye’yi temsil etmek için katılabileceğini söyledi. “Başka bir ülke adına katılamam. Üzülürüm. Çünkü ben Türküm. Kazandığımı düşünsenize, elimde başka ülkenin bayrağı olacak” diye sözlerine devam etti.

Aydın’ın tüm soruları açık yüreklilikle tamamladığı bu keyifli sohbetin tamamını aşağıdan YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz. (Tüm içeriklerimizden en önce haberdar olmak için lütfen YouTube kanalımıza abone olun)