BDSM SEVERLER İÇİN ÖZEL ARKADAŞLIK UYGULAMASI

Dünya genelinde arkadaşlık uygulamaları artık kategorilere bölünmeye başladı. Geçtiğimiz gün yayın hayatına başlayan KNKI isimli uygulama BDSM sevenlerin hizmetine girdi. Uygulama BDSM sevenlerin birbirleriyle tanışıp, fetişlerini güvenli bir şekilde yaşamalarını hedefliyor.

Sadece bir arkadaşlık uygulaması olmaktan daha fazlası olan KNKI aynı zamanda içerisinde BDSM hakkında bilgiler ve haberleri de barındırıyor.

Uygulamanın yaratıcısı Carl Sandler, KNKI’yi bir uygulamadan daha çok bir sosyal ağ olarak adlandırıyor. Facebook, Twitter vb. ağlarda BDSM gibi konuların sansür altında tutulmasının KNKI gibi ağların yaratılmasına yol açtığını söyleyen Sandler, KNK’da BDSM gibi farklı cinsel fetişler hakkında sansürsüz bir bilgi içeriği vaadediyor.

Uygulamanın sosyal medya sorumlusu Jessica Reid ise, KNKI’nin seks konuşmak isteyen herkese uygun bir platform olduğunu söylüyor. Kullanıcılarının engellenirim korkusu olmadan, özgürce diledikleri konuları tartışabilmesinin internet üzerinde özgürleşme olarak adlandıran Reid, KNKI’nin şimdiden ABD’de bir fenomen olduğunu söyledi.