863269c786
Zayn-Malik

BİR POP YILDIZININ İTİRAFLARI! HİKAYESİNİ BİR DE ZAYN’IN KENDİSİNDEN OKUYUN

One Direction’da geçirdiği beş yılın ardından solo kariyerine devam eden, hem müzik hem de özel hayatıyla gündemden düşmeyen bir star: Zayn Malik. Bu defa kendi hikâyesini anlatmak için karşınızda.

2016, inişleriyle çıkışlarıyla Zayn Malik için bir yüzleşme yılı oldu. Gigi Hadid ile devam eden ilişkisinde arada esen ayrılık rüzgarları, onu konserini iptal edecek noktaya kadar getiren anksiyete bozukluğu ve her şart ve koşulda devam eden kariyer maratonu…

 

 

Biraz yorulduğu her haliyle ortada fakat bu yorgunluğunu bütün şeffaflığıyla dile getirdi. Zayn, geçtiğimiz aylarda kaleme aldığı açık mektubundan sonra şeffaflık sınırını genişleterek, hayatına ve kariyerine dair bütün ayrıntıları otobiyografik bir kitapta topladı. Kasım’da çıkması planlanan ancak yetişmeyen kitap, Zayn’ın ‘sıradan’ çocukluğundan özel notlarına, ünlü yıldızın 23 yılına ışık tutuyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı Still Got Time adlı yeni şarkısıyla büyük ses getiren Malik’in, hikâyelerine ve duygularına, yüzden fazla fotoğrafın eşlik ettiği kitabı Zayn, 21 Nisan’da raflarda.

 

Ayrınca Bakın

seyhan-arman-gzone

SEYHAN ARMAN “EN İYİ KADIN OYUNCU” ÖDÜLÜNE ADAY GÖSTERİLEREK BİR İLKE İMZA ATTI

“Yeni Tiyatro Dergisi 6. Emek ve Başarı Ödülleri” adayları açıklandı. Seyhan Arman, “Küründen Kabare” oyunu ile ...