BİR TRANSSEKSÜELİN HAYATINI ANLATAN OYUN “SENİ SEVİYORUM CİNAYETİ” 30 HAZİRAN’DA

Bir Transseksüelin hayatı ve bu hayat içerisinde yaşadıklarını anlatan 30 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 20:00’de Avcılar Orta Direk Tiyatrosu Pikola Sahnesinde oynanacak.

Picasso Sanat Atölyesi kurucusu , Senarist ve Yönetmen Banu KAPTANOĞULLARI , ilk Tiyatro oyunu yazarlığını ve yönetmenliğini yaptı. 13 Mayıs 2018 tarihinde ilk Prömiyerini oynayan SENİ SEVİYORUM CİNAYETİ adlı oyun , sergilendiği Orta Direk Tiyatrosu Pikola Sahnesinde kapalı gişe oynadı ve ayakta alkışlandı.

Sanat Atölyesi öğrencileri ile hazırlanan oyunda , bir Transseksüelin hayatı ve bu hayat içerisinde yaşadıkları anlatılmaktadır. Toplum tarafından ötekileştirilen, kabul edilmeyen transseksüellerin aslında birer seks işçisi olmadıklarını anlatmaya çalışılan oyunda etkileyici sahneler seyircileri gözyaşlarına boğdu.

Tiyatro sezonu açılmadan yoğun istek üzerine 30 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 20:00 tekrar Avcılar Orta Direk Tiyatrosu Pikola Sahnesinde oynayacak SENİ SEVİYORUM CİNAYETİ oyununda Aykut Arslan , Umay Özüdoğru , Furkan Çek ve Gökhan Kasapoğlu oynamaktadır.