BU ADAMA DİKKAT : BUĞRA BAHADIRLI

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan’ın sevgilisi olarak magazin dünyamızda ünlense de aslında fazlasıyla aklı başında ve entelektüel bir oyuncu. Bu cumartesi gününden itibaren “Bugünün Saraylısı” dizisinde izleme fırsatı bulacağımız Buğra Bahadırlı ile Karaköy’ün eşsiz manzaralı oteli The Haze’de bir araya geldik ve Billur Kalkavan’la birlikte kurduklarıTürkiye’nin ilk bağımsız İnternet televizyonu Billur TV’yi konuştuk.

İşte bu röpörtajdan başlıklar:

“Herhalde tip olarak eşcinsellerin beğendiği bir tipe sahibim. İnsanın iç dünyasını dışarıya yansıttığına inanıyorum. Bir fotoğraftan bile benim tutumumun ve düşüncelerimin anlaşılabildiğini düşünüyorum. Homofobik bir karaktere sahip değilim ve sanırım bu eşcinsellerin beğenisine yansıyor.”

“Billur ile benim 5 senelik bir ilişkimiz var ve astroloji ikimizin de hayatını düzenlerken danışmaktan kaçınmadığımız ve fazlasıyla faydalandığımız bir ilim dalı. Astrolojik danışmanlarımıza ilişkimizi danıştığımız zaman bize, sizin ilişkinizin 4. yılında bir adım ötesi var diyorlardı. Yıllardır bu adımın ne olduğunu düşünüyorduk, biyolojik olarak mümkün olmasına rağmen çocuk sahibi olmak istemiyoruz, bunun yanısıra evlenmek de istemiyoruz. Bu adımın ne olduğu konusunda çok meraklıyken, ilişkimizin 4. yılında Billur TV doğdu. Artık ilişkimizin bir çocuğu var: Billur TV.”

Bu röpörtajın tamamı sadece G ZONE Dergi EKİM SAYISINDA… Okumak için TIKLAYIN

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here