BU CUMA GECESİ, EN SEVİLEN CLUBLARA GİRİŞLER OKEY İLE ÜCRETSİZ

Okey, 12 Ekim Cuma gecesi en sevilen gay clublara ücretsiz giriş hediye ediyor. Hornet üzerinden gelen mesajı club kapılarına göstermeniz yeterli. 

Okey, 12 Ekim Cuma gecesi en sevilen gay clublara ücretsiz giriş hediye ediyor. Hornet üzerinden gelen mesajı club kapılarına göstermeniz yeterli. 

Cinsel sağlık konusunda Türkiye’nin lider markası Okey, 12 Ekim Cuma gecesi için özel bir sürpriz hazırladı. Hornet üzerinden yollanacak “Girişler #istediğingibi OKEY” başlıklı mesajı Cheeky Club, Haspa Bar ve Superfabric Club kapısındaki görevlilere gösteren herkes, bu gece kulüplerine belli saatlere kadar ücretsiz giriş yapacak.Üstelik, bu clublara giriş yapan özel gecenin misafirleri OKEY’in ücretsiz ürün hediyelerine de sahip olabilecek.

Önemli not: Cheeky Club’a saat 23.00-03.00, Haspa Club’a 23.00-02.00 ve Superfabric Club’a saat 23.00-01.00 arasında, her kişinin telefonundaki Hornet uygulamasına gelen “Girişler OKEY” mesajının kapı görevlisine gösterilmesi ile ücretsiz giriş sağlanır. Bu saatler sonrasında giriş yapmak isteyen kişilerden, ilgili gece kulüplerinin standart kapı giriş ücretleri alınacaktır. Bu mesaj sadece İstanbul’daki aktif Hornet kullanıcılarına gönderilecektir. OKEY’in promosyon ürün hediyeleri stoklarla sınırlıdır. Mekanların kendi güvenlik veya kapı giriş politikaları gereğince her müşteriyi mekana giriş yapması için kabul etme zorunluluğu yoktur. 

12 Ekim Cuma gecesi belli saatlere kadar Girişler OKEY mesajı ile ücretsiz giriş yapacağınız gece kulüpleri:

Cheeky Club (23.00-03.00 arası ücretsiz)

Sıradışı eğlencenin tek adresi. After clubların en popüleri. Sabahın ilk ışıklarına kadar sizlerle.

Adres: Şehit Muhtar Mahallesi. Tarlabaşı Bulvarı. No:32 Beyoğlu/Taksim İstanbul

Facebook sayfası için tıklayın 

—–

Haspa Club (22.00-02.00 arası ücretsiz)

2010’dan beri hizmet veren HASPA Club, gogoboylar, zenne ve drag queenler ile özel showlar eşliğinde Pazartesi hariç her gün 22:00 – 05:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Şehit Muhtar Mahallesi. Tarlabaşı Bulvarı. No:28/A Beyoğlu/Taksim İstanbul

Facebook sayfası için tıklayın 

Superfabric Club (23.00-01.00 arası ücretsiz)

İstanbul’un en farklı ve en eğlenceli gece kulübü Superfabric, dillere destan gogo boylar ve gogo girl’lerden oluşan dansçıları, enerjik müziği ve muhteşem atmosferiyle misafirlerini doyasıya eğlendirmeyi hedefliyor.

Adres:Harbiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:42 Elmadağ / Şişli – İstanbul

Facebook sayfası için tıklayın