BURÇAK YENİ ŞARKISINDA TÜM RENKLERİ DANSA DAVET EDİYOR. İŞTE “DIVAS ON THE DANCEFLOOR”

Burçak Yeni Şarkısıyla Tüm Renkleri Dansa Davet Ediyor! Onurla, Korkmadan Dans Edenlerin Marşı “Divas On The Dance Floor!” Şimdi Yayında!

Daha önce hem Türkçe hem de İngilizce orijinal şarkılarıyla tanıdığımız Burçak bu sefer rotayı özgürlüğe kırıyor!

Burçak Onur ayına özel yepyeni şarkısı “Divas On The Dance Floor!” ile tüm renkleri ve yönelimleri kutlarken cesaret ve ilham vermek için yola çıkıyor.

Şarkının sözleri Colin Meijer ve Burçak’a ait olan şarkının bestesinde yetenekli ikiyle Lennart Brugman katılıyor.

DOTDF! güçlü pop & dans beat’lerini agresif ve elektronik aranjesi ile kucaklıyor. Güçlü söylemi, yüksek ritmi ve kendine has tavrı ile kendini cesurca ifade eden, yaşayan bir sound ortaya koyan Diva’s ekibi dans pistlerini aşka boyamaktan çekinmiyor!

Burçak ve ekibi bu projede, hayatı, benliğini, tutkuyu ve aşkı kucaklayan herkesin kalbini, cesaretini ve güzelliğini kutlamaktan, dans etmekten korkmayan rengarenk bir duruşun sesinden ilham alıyor

Özgürce Dansa Davet Eden Pride Marşına Adına Yakışır Klip!

Marlies Bosma tarafından yönetilen klip rengarenk oyuncuları ve cesur sürprizleri ile şarkının hakkını veriyor.
Divaların dansına paslanmış dev robotlar bile direnemez, aşkı kutlamaya eşlik ederken, en renkli düşlerimizden fırlayan dev tek boynuzlu at tek kelimeyle büyülüyor.

Sınırları Aşk İle Aşan DOTDF! Tüm Dünya’da Çalıyor!

Tüm dünyada eş zamanlı olarak yayınlanan Divas On The Dance Floor! özellikle Avrupa radyo ve basınının ilgisini çekmeyi ilk günden başardı.

Çıktığı günün sabahında Hollanda’nın en popüler radyolarından NPO Radio 5’in konuğu olan Burçak aynı gün yine Hollanda’nın en popüler yayınlarından Linda Nieuws’a verdiği röportajla büyük ilgi topladı.

“Divas On The Dance Floor!” Şimdi tüm dijital platformlarda yayında!