ÇAĞLAR ALMENDİ GZONE İLE 11 EKİM ANKARA, 13 EKİM’DE ESKİŞEHİR’DE

Çağlar Almendi (AKA Hazreti Korkunç),  GZone Our Pride partisi ile 11 Ekim’de Ankara, 13 Ekim’de Eskişehir’de olacak

Videolarından alıntılarla sosyal medyanın son günlerdeki en fenomen isimlerinden biri olan Çağlar Almendi, GZone’un 11 Ekim Ankara Zone Bar, 13 Ekim Eskişehir Social’daki partilerine katılıyor.

ÇAĞLAR ALMENDİ GZONE ÖZEL RÖPORTAJI İÇİN TIKLAYIN

Bu etkinliklerle ilgili bilgiler aşağıda.


Gökkuşağı dünyasının en sevilen eğlence markası GZone ve onun dillere destan parti serisi Our Pride, ilk kez 11 Ekim Cuma akşamı Ankara’da Zone Bar’da!

GZone partilerinin resident DJ’i SaintJer en eğlenceli playlistini Ankara izleyicisi için çalıyor, gecenin after kısmında ise Ankara’nın sevilen DJ’i Lilith geceyi müziğe boğuyor. Sosyal medyadaki çılgın videoları ve her an her şeyin çalabileceği playlistleriyle sevenlerini coşturan Çağlar Almendi (AKA Hz.Korkunç) da bu partinin en parlak rengi oluyor.

Tek beden çift performans, çifte bela Miss Putka ve Gogo Boy X, gözleri bayram ettirirken, İstanbul’un en iyi gogo boylarından Gogo Boy R ise uzun süre unutulmayacak bir performans sergiliyor.

Our Pride partilerinin resmi hostları Özden Cerrahoğlu ve Can Ateşsaçan da ilk kez Eskişehir’deki sevenleriyle kucaklaşıyor.

Bu benzersiz gece 22.00’de başlayıp 03.00’e kadar devam ediyor. Okey’den sürpriz hediyelerle renklenecek bu özel etkinliğe herkesi bekliyoruz.

ANKARA OUR PRIDE PARTİSİYLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Gökkuşağı dünyasının en sevilen eğlence markası GZone ve onun dillere destan parti serisi Our Pride ilk kez 13 Ekim Pazar akşamı Social Eskişehir’de!

Hepimizin aynı şemsiye altında birleşmeye ve eğlenmeye ihtiyacı olduğu şu günlerde, özellikle Eskişehir’de empati ve sempatiyi yaymak için partimize “Rainbow Connection” adını verdik.

GZone partilerinin resident DJ’i SaintJer bu kez yanına warm up’ta yerel bir Dj olan Mert Özcan’ı alıyor. Sosyal medyadaki çılgın videoları ve her an her şeyin çalabileceği playlistleriyle sevenlerini coşturan Çağlar Almendi (AKA Hz.Korkunç) da bu partinin tozunu attırıyor.

Tek beden çift performans, çifte bela Miss Putka ve Gogo Boy X, gözleri bayram ettirirken, Our Pride partilerinin resmi hostları Özden Cerrahoğlu ve Can Ateşsaçan da ilk kez Eskişehir’deki sevenleriyle kucaklaşıyor.

Bu benzersiz gece 21.00’de başlayıp 01.00’e kadar devam ediyor. Okey’den sürpriz hediyelerle renklenecek bu özel etkinliğe herkesi bekliyoruz.

ESKİŞEHİR OUR PRIDE PARTİSİYLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN