CAHİDE EKİBİNDEN BÜYÜK USTAYA VEFA BORCU: HUYSUZ VİRJİN SAHNESİ

Türkiye'nin en büyük ve en köklü gece kulüplerinden Cahide, bu mekanda görevli drag queenlerin ve tüm yönetcilerinin kararıyla sahnesinin adını "Huysuz Virjin Sahnesi" olarak değiştirdi.

Gece hayatının en büyük eğlence markalarından, Çapamarka’ya ait Cahide, geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman Seyfi Dursunoğlu’na olan vefa borcunu unutmadı.

17 yıldır pek çok drag queen ve kuir performans sanatçısına sahnesinde yer veren ve personelleri arasında da ayrımcılık yapmayan Cahide, hem Alaçatı’daki hem de İstanbul’daki Palazzo gece kulüplerindeki sahnesinin adını “Huysuz Virjin” olarak değiştirdi.

Haberi İzzet Çapa şu sözlerle duyurdu:

Cahide sahnesinin adını ‘Huysuz Virjin Sahnesi’ olarak değiştirdik??

Cahide’nin sahnesinden 17 yılda kimler geldi, kimler geçti. Ama en büyük starlarımız kendi ekibimizdi. Onların da hocası, öncüsü ve yol göstericisi Seyfi Dursunoğlu’ydu. Bu geceden itibaren Cahide her nerede olursa olsun sahnesinin adı ‘Huysuz Virjin Sahnesi’ olacak ve onun da hep isteyeceği gibi “show her zaman devam edecek”. Seni hiç unutmayacağız ? Büyük ustaya saygı ve rahmetle ??”

Cahide sahnesinin bu yeni adını duyuran drag queenler ve sahne sanatçıları, bu yeni ismi açıklarken gözyaşlarına boğuldu ve Cahide Alaçatı izleyicisini de duygulandırdı. İşte bu anlar:

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :