863269c786
Can-Bonomo

CAN BONOMO: TEKRAR TEKLİF GELSE EUROVISION’A KATILMAM

2012 yılında katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması’nda yedinci olan ve ülkemizde ciddi bir şöhret elde eden Can Bonomo, katıldığı bir radyo programında aynı yarışmaya katılmayı hiç düşünmediğini ve böyle bir teklif gelse dahi kabul etmeyeceğini söyledi.

Can Bonomo Gzone Dergi Mart 2017 sayısının kapak konuğu oldu, okumak için tıklayın…

Şarkıcı Can Bonomo önceki gün PAL Fm canlı yayınına katıldı. Programda Kaan Gökman’ın sorularını yanıtlayan Bonomo, yaklaşık bir ay önce piyasaya sürdüğü yeni albümü ‘Kainat Sustu’nun beğenildiği söyledi.

“ARTIK AYAKLARIM YERE BASIYOR”

Fazlası ile içine sinen bir albüm olduğu söyleyen şarkıcı, “Ayakları tam yere basan bir Can Bonomo albümü oldu. Daha gelişmiş tabii ki çünkü zaman geçtikçe biz de gelişiyor, değişiyoruz. Ben kendimi daha iyi ifade edebiliyorum. Artık seni kelimelere hikayeler bakış açıları değişiyor. Bir önce yaptığım albümü geçmiyorsa benim için hiç bir manası yok albümün. Çok içime sinen bir iş oldu” dedi.

“BENİM BİR FAYDAM OLMAZ” 

Eurosvision Şarkı Yarışması’na katılarak ismini duyuran Bonomo, “Bir daha teklif gelse tekrar yarışmaya gider misin?” sorusuna, “Ben gittim. Artık bir faydası olmaz. Genç müzisyenlerin müziklerini dünyayı ve Türkiye’yi tanıtmaları için güzel fırsat ve şans olabilir ama bir daha Eurovision’a gitmeyi düşünmedim hiç” diyerek cevapladı.

Kaynak: Sözcü

Ayrınca Bakın

callmebyyourname

RECEP ÖZDAŞ “CALL ME BY YOUR NAME”İ YAZDI: GEY AŞK NERDESİN

GZone Dergi yazarlarından Recep Özdaş, geçtiğimiz ayların en sevilen eşcinsel temalı filmlerinden biri olan BENİ ...