863269c786
caner-calisir

CANER ÇALIŞIR’IN SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

Geçtiğimiz gün çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi’ne kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’ın sağlık durumunun iyiye gittiği bilgileri geliyor.

Kerimcan Durmaz ile birlikte çektikleri videolarla popüler hale gelen Caner Çalışır’ın yoğun bakımdaki tedavisine devam ediliyor.

Kamuoyunda ‘Cicişler’ olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy, Instagram paylaşımı ile Çalışır’ı merak edenlere güzel bir haber verdiler.

Cicişler’in paylaşımı şöyle:
“Caner’i yoğun bakımda ziyaret ettik, doktoruyla görüştük. Doktorundan iyi yönde giden gelişmeleri duyunca çok mutlu olduk. Dün hayati tehlikesi yüzde 90 iken bugün yüzde 30-40 lara düşmüş. Yarına daha da iyi olacak inşallah. Dualarınızı eksik etmeyin. Bu arada kötü kalpli insanların çirkin yorumları kendi iç dünyalarını yansıtıyor. Kimseyi hayattaki tercihleri yüzünden yargılamaya ve hakaret edip aşağılamaya hakkınız yok. Bizim bir sürü gay arkadaşımız var hepsi de birbirinden eğlenceli insanlar. Biz insanları cinsiyetine, dinine, diline, rengine, statüsüne göre ayırmıyoruz. Biz insanları sadece 2’ye ayırıyoruz iyi kalpli ve kötü kalpli insanlar olarak! Siz de öyle yapın! Size hiçbir zararı olmayan bir insanın nasıl ölümünü istersiniz! Ne kadar kötü kalpli insanlar var! Bu ne hırs! bu ne nefret!”

 

Ayrınca Bakın

if-istanbul-17-2018-festival

17. !F İSTANBUL BAĞIMSIZ FİLMLER FESTİVALİ HEYECAN VERİCİ SÜRPRİZLERİYLE GELİYOR

17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali bu yıl “Hayat Var!” temasıyla yola çıkıyor. 15-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da, 1-4 Mart tarihlerinde ise aynı ...