CEYL’AN ERTEM: BİR KADINLA AŞK YAŞAMAYI ÇOK İSTERİM

Konuk olduğu programın sunucularının sorularına içtenlikle yanıt veren ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, bir kadınla aşk yaşamak istediğini açıkladı.

Mecra’daki Misafir Odası isimli programa konuk olan Ceylan Ertem, kadınlara yönelik aşk şarkıları yazarken bu duygunun nasıl oluştuğunu yaşamadan da aşk şarkıları yazılıp yazılamayacağını soran sunucuya, bunun şart olmadığını ifade etti. Ertem bu yanıtın hemen sonrasında ise, bir kadınla aşk yaşamak istediğini söyledi.

Sözcü’nün aktardığına göre, hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlatan Ertem, “Hepimizin içinde kadınları arzulayan bir yan var. Bunu kimse inkâr etmesin. Ben kadınları da erkekleri de çok seviyorum. İnşallah, Allah’ım, senden tek bir isteğim var: Bir kadınla aşk yaşamak. Ama şu an erkekleri hâlâ çok seviyorum. Erkeklerden vazgeçemedim bir uzayamadım o taraftan…” dedi.

İşte o anlar:

Ceyl!an Ertem’in yeni şarkısı Mavi Çocuklar ise geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. Sözü Ceylan Ertem’e müziği Cenk Erdoğan’a ait şarkının klibini Aytekin Yalçın çekti. İşte bu video: