aralik2016
Cristiano-Ronaldo

CRISTIANO RONALDO YENİDEN HOMOFOBİK TEZAHÜRATLARLA KARŞI KARŞIYA

Geçtiğimiz ay Atletico Madridli oyuncu Jorge Merodio tarafından maç sırasında ”faggot” (i.ne) küfürü yiyerek maç sırasında sinirleri gerilen futbol yıldızı Cristiano Ronaldo, bu kez de Barcelona maçında taraftar tezahüratlarında homofobi kurbanı oldu. 

Magazin basınında, hakkında eşcinsel iddiaları ile gündemde olan Ronaldo, bu kez de Barcelona taraftarının homofobisiyle karşı karşıya kaldı. ”Ronaldo artık açıl” tezahüratlarıyla maç sırasında futbolcuyu rahatsız etmeye çalışan Barcelona taraftarı, bu sebepten futbol takımının ceza almasına sebep olabilir.

Konuya dikkat çekmek isteyen İspanya LGBT camiası, Portekizli Ronaldo’nun tarafını tutarak, ünlü aktivist Francisco Ramirez önderliğinde bir kampanya başlattı. Düzenlenen bir basın toplantısında, futbol dünyasından homofobiyi silmeleri gerektiğini söyleyen Ramirez, ”Ronaldo kariyerinde başarılarıyla kendisini kanıtlamış bir sporcudur, onun bu denli insanlık dışı baskı ile karşılaşması ise utanılacak bir şeydir” yorumunu yaptı.

 

ekim2016

Bunlara Da Bakın

dilara-ece-celik

MAKYÖZ DİLARA ECE ÇELİK’İN KANALI YETERİNCE “SEKSİ” VE “ZAYIF” OLMADIĞI İÇİN Mİ KAPATILDI?

İki buçuk aydır YouTube’daki kanalında makyaj videoları paylaşan make-up artist Dilara Ece Çelik, kendisinin yeterince ...