DAHA ZEVKLİ MASTÜRBASYON İÇİN 5 İPUCU

Libido yükselmesine baş çare, kişisel zamanınızı değerlendirmenin ilk akla gelen yolu mastürbasyonunuzu daha zevkli kılabilecek ipuçlarını araştırdık.

DAHA ZEVKLİ BİR MASTÜRBASYON İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER: 

1. Zaman Harcayın 

Günlük, kısa mastürbasyonlar çabuk tatmin olmak açısından güzel görünsede en zevkli mastürbasyon zamana yayılandır. Bu sebeple tahrik olmanıza sebep her neyse onu izlemeye / okurken penisinizle oynamaya aralar vererek mastürbasyonun doruk noktalarında dolaşın.

2. Her 2 Elinizi de Kullanın 

Mastürbasyon yaparken tek elinizi kullanmaktansa her 2 elinizi birden kullanmanız size başkasının dokunuşu kadar güzel bir his verebilir. Gözünüzü kapatın ve ellerinizle vücudunuzu okşamaya devam edin.

3. Oyuncaklardan Faydalanın

Güzel bir mastürbasyonun en değerli püf noktası ise oyuncaklardır. Cinsel ürünler satan mağzalarda kolaylıkla bulabileceğiniz mastürbasyon oyuncaklarıyla zevklerinizin doruk noktalarında dolaşabilirsiniz.

4. Aşağıdan Başlayın

Penisin üst kısmından mastürbasyona başlamanın mastürbasyondan alınabilecek zevkin %40 ını azalttığını biliyor muydunuz? Penisinizin en alt kısmından başlayan mastürbasyon ile performansınızı %100 arttırabilirsiniz.

5. Testislerinizi Unutmayın 

Mastürbasyon esnasında testislerinize dokunmalısınız. Birçok zevk sinirinin testislerde bulunduğu organınızı bu şekilde şaha kaldırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here