DEMET EVGAR’IN BU AÇIKLAMASIYLA “AVLU”NUN YENİDEN ÇEKİLMEYECEĞİ KESİNLEŞTİ

Çekimleri iptal edildiği söylenen "Avlu" dizisiyle ilgili Demet Evgar'dan bu dizinin takipçilerini üzecek "yeni proje" açıklaması geldi.

Geçtiğimiz aylarda dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar, dizinin çekimlerinin Ocak ayında başlama ihtimalinden bahsetmiş ancak kendisinin de detay bilmediğini söylemişti. Ceren Moray ise, geçtiğimiz sezon ekranda final yapan ‘Avlu’ dizisinin, bitebileceğini belirtmişti.

Geçtiğimiz hafta, Diziseti.tv sitesi Avlu dizisi için kesin final kararı alındığını açıkladı. Haber şöyle devam etti: Avlu dizisinin eski bölümleri Netflix’te yayınlanmış yeni bölümleri için de Netflix ile anlaşıldığı açıklanmıştı; ancak Avlu dizisi çekimleri gecikince oyuncular da başka dizler ile anlaşmaya başladı ve Avlu dizisi için de yapılan anlaşma iptal edildi. Kesin olarak Avlu dizisi artık çekilmeyecek.

Dün, Bebek’te taksiye binerken objektiflere takılan Demet Evgar, aldığı ödüllerin kendisini çok mutlu ettiğini dile getirdi.

Yeni bir proje olacağını söyleyen ünlü oyuncu, “Daha fazla bir şey söylemeyeyim. Yeni bir proje var, şu an anlatamıyorum. Konuşmam için çok erken, heyecanlıyım. Sürpriz olsun” diyerek ser verip sır vermedi.

Bu açıklama ile “Avlu”nun yeni bölümlerinin çekilmeyeceğinin altı bir kez daha çizilmiş oldu.

Kaynak: MEDYATAVA

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :