DENİZ AKKAYA CEVAPLADI: HİÇ EŞCİNSEL DENEYİMİ OLDU MU?

Türkiye’nin en seksi ve en akıllı kadınları listesinde kuşkusuz en üst sıralarda yer alan, ülkemizin en cesur kadını Deniz Akkaya, Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı.

Yıllarca ‘Türkiye’nin en seksi kadınları’ listesinin zirvesindeydi. Modellikteki başarısının dışında aşkları, evlenmeden çocuk sahibi olması ve ilişkilerinde şiddete maruz kalması çok konuşuldu. Deniz Akkaya artık 40 yaşında, kendi deyişiyle ‘en güzel çağı’nda… Bugünlerde YouTube kanalıyla ilgilenen Akkaya’yla buluştuk; 40’ında olmayı, cinselliği ve çalkantılı hayatını konuştuk. Akkaya, “Artık beni seks kadar tatmin edecek başka zevklerim var” diyor.

 

 

Artık yaş 40. Hayatınızda neler değişti?

  • Bir kadının yaşayabileceği en güzel çağı yaşıyorum. Uyanış, ferahlama, rahatlama… Hepsi var.

 “Yıllar içinde fantezi dünyam gelişti” diye bir açıklamanız var.

  • Köşelerin yumuşuyor. Kaidelerinden kurtuluyorsun. Bunu cinsellik olarak da söyleyebiliriz.

 Annelikten sonra cinsellikle aranıza mesafe girmedi o zaman?

  • Bu, gelişmemiş toplumlarda kadını ezmek için erkeklerin direttiği bir fantezi. Tam tersi, çocuktan sonra kadın olmaya başlıyorsun…

 Peki, erkeklerin posterlerinizi duvarlarına astığı 20’li yaşlarınız mı yoksa bu haliniz mi daha seksi?

  • Kesinlikle şimdiki halim… O zamanki Deniz, bol makyaj yapan, büyük göğüslü, içini dolduramadığı cümleler kuran bir kızdı.

 Eski Deniz’i bugün görseniz, ne söylerdiniz?

  • 10 dakikada psikolojisini bozup gönderirdim.

 Türkiye’nin en seksi kadınlarından biri seksi nasıl tanımlar?

– 10 sene seks yapmasam da olur. Çünkü beni en az o kadar tatmin edecek başka zevklerim var artık. Mesele çocuğumu iyi şekilde yetiştirmek. Bir kişinin hayatta  zevk aldığı tek şey seks olursa, bizi hayvanlardan ayıran özelliklerimizi de kapı dışarı etmiş oluruz. Allah bize bu duyguyu bahşetmişse dibine kadar yaşamalıyız ama bunu ana kumandamız yapmadan, kadınlığımızdan, erkekliğimizden ya da eşcinselliğimizden utanmadan…

 Eşcinsellik demişken… Hiç eşcinsel deneyiminiz oldu mu?

  • Sert soru! Beğenilmek beni onurlandırır. Diğer sorulara cevap vermeyi çok isterdim ama vermeyeceğim!

 İnternette estetiksiz fotoğraflarınıza rastlayınca bozuluyor musunuz?

  • Allah hepimize kendimizi yaratma gücü vermiş. Ben de kendini yaratmış bir kadınım. Bu yolda büyük bir fiziksel değişimim oldu. Bununla ilgili kompleks yaşamam için şu anki halimden memnun olmamam lazım. Bu eleştiriler yüzünden yakında bir estetik merkezi açıyorum. İnsanlar bununla canımı sıkacağını düşünüyorsa, ben de bundan para kazanayım dedim.

 Güzellik başınıza bela oldu mu hiç?

  • Güzel şeylere karşı kinimiz var. Güzellik büyük imtiyaz. Hep arzu edilen bir kadındım. Tercih eden oldum, edilen değil. Bunun lüksünü hayatım boyunca yaşadım.

 Arzulanan bir kadın olmak size büyük haz veriyor gibi?

  • Reenkarnasyona inanıyorum. Ve güzelliğimi kötü kullanırsam, sonraki hayatımda Quasimodo (Notre Dame’ın Kamburu’ndaki kambur zangoç) olarak doğabileceğimi düşünüyorum.

Röportajın tamamını okumak için buraya tıklayın…