DEVE TÜYÜNÜ KANYE WEST KADAR İYİ KOMBİNLEMENİN FORMÜLÜ

Bu kışın renklerinden biri de nam’ı dİğer Camel, yani deve tüyü. İlk bakışta kolay olsa da, deve tüyünü kombinlemek zor zanaat, bunu en iyi başaranlardan biri de kesinlikle Kanye West. Peki deve tüyünü Kanye West kadar şık kombinlemenin sırları ne ? 

PODYUMDA DEVE TÜYÜ

Bu sezon birçok tasarımcı deve tüyünü erkek koleksiyonlarında kullandı. Louis Vuitton, Gucci ve Burberry deve tüyü parçalarıyla alkışı topladı. Podyuma göre deve tüyünü giymenin en doğru formülü rengi olabildiğince patlatmak. Siz siz olun renk paleti olmaktan kaçının ve tek renk giydiğiniz bir kombinde deve tüyünü aykırı bir renk olarak öne çıkarın.

Bu konuda belki de en başarılı kombin 2015/2016 kış kampanyasında deve tüyü bir paltoyu kullanan HUGO BOSS oldu. Evet HUGO BOSS kampanyasından fırlamışcasına giyinmek sizi kesinlikle trend yapacaktır.

DEVE TÜYÜ PALTO MU DEDİNİZ?

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden deve tüyü paltolar bu sezon yeniden gündemde. Birçok önde gelen markanın koleksiyonlarında tekrar ve tekrar boy gösteren paltoları kombinlemek o kadar da kolay değil. Bu sezon palto kombininde en öne çıkan akım ise Rock yıldızı kadar siyah giyinmek olacak. Simsiyah bir kombin giymek istemiyorsanız da, koyu renkleri tercih edebileceğiniz kombin önerileri burada.

 

Ekran Resmi 2015 11 01 12 08 35 copy

Ekran Resmi 2015 11 01 12 08 43 copy

ALTERNATİK DEVE TÜYÜ PARÇALAR

Her şey deve tüyü paltolardan ibaret değil, bu sezon deve tüyü takım elbise renginden, pantolonlara kadar geniş bir yelpazeyle karşımıza çıkıyor.

 

Ekran Resmi 2015 11 01 12 08 35 copy

Ekran Resmi 2015 11 01 12 08 43 copy