DİNLE: CATWORK’TEN YENİ BİR GLOBAL HIT, L’AMOUR

Düzenlemeleri ile birçok hit şarkıya imza atan dj ve prodüktör Türk grubu Catwork’ten yabancı listeleri alt üst edecek yeni tekli: L’amour.

Son dönemlerde Hande Yener, Atiye, Can Kızıltuğ gibi isimlere sıra dışı düzenlemeler yapan Burak Keskin ve Baran Akın’dan oluşan DJ ve prodüktör grubu Catwork, yeni ve farklı bir single’a imza attı. Gzone Rainbow Anthems’in çıkış şarkısı Atiye – Maazallah’ın da düzenlemesini yapan Catwork’e, içerisinde ünlü Fransız şair Victor Hugo’nun dizelerini barındıran parçada Viyolonseli ve şiir seslendirmesi ile Izmir Devlet Opera ve Bale sanatçısı Zafer Zencirli eşlik ediyor.

Catwork’ün “L’amour” ismini verdikleri parçası 14 Nisan tarihinde Ada Music Company etiketiyle müzik platformlarında dinleyiciye sunuldu ve birkaç saat içinde iTunes’da En Popüler Parçalar listesine girdi.

Sahne performanslarıyla Türkiye dışında da oldukça rağbet gören Catwork ekibi, listelerde üst sıralarda yer alan Türkçe düzenlemelerinin yanı sıra yabancı müzik piyasasında da listeleri zorlayacağa benziyor. Catwork imzalı L’Amour bugün itibariyle tüm dijital müzik marketlerde…