863269c786
Abel-Azcona

DONALD TRUMP’IN SLOGANINI ANÜSÜNE DÖVME YAPTIRDI

İspanya’de yaşayan bir LGBT aktivisti ve performans sanatçısı Abel Azcona, Donald Trump’ın ırkçı yaklaşımlarını protesto etmek için, yeni ABD Başkanının seçim sloganını anüsüne dövme yaptırdı.

Siyasi hicivleriyle de tanınan Abel Azcona isimli performans sanatçısı, son performansında Donald Trump’ın ”Make America Great Again” sloganını onlarca seyirci önünde anüsüne dövme yaptırdı. Dövme yapılma anını Twitter hesabından canlı yayınlayan sanatçı, ”Anüs birçok insan için zevk alanı olmasının yanında birçok insan için de günah alanı sayılıyor. Biyolojik olarak bakıldığında ise insanın dışkısını boşalttığı anüsüme bir dövme ile bir mesaj monte ediyorsam, o mesajla ilgili eleştirim var demektir. Umarım kötü ruhlar azalır ve dünyada ayrımcılık pozitif bir pazarlama aracı olmaktan çıkar” sözleriyle yeni eserini anlatan sanatçı, bu sayede sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Yapılan dövmeyi merak ediyorsanız, sizi şöyle alalım…

Ayrınca Bakın

if-istanbul-17-2018-festival

17. !F İSTANBUL BAĞIMSIZ FİLMLER FESTİVALİ HEYECAN VERİCİ SÜRPRİZLERİYLE GELİYOR

17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali bu yıl “Hayat Var!” temasıyla yola çıkıyor. 15-25 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da, 1-4 Mart tarihlerinde ise aynı ...