DORUK DOĞRUSÖZ VE SEVDA DEMİREL EVLENİYOR

Manken ve şarkıcı Sevda Demirel, önceki gün sevgilisi Doruk Doğrusöz ile birlikte Nişantaşı Citys'da objektiflere yansıdı. Ünlü çiftin yaz sonunda evlenmeyi düşündüğü öğrenildi.

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre City’s AVM mahalle katında yemek yiyen Sevda Demirel-Doruk Doğrusöz çifti, çıkışta muhabirlerle sohbet etti.

Pandemi sürecinde evden çıkmadıklarını belirten Demirel, “Biz gerçekten zor bir süreç yaşadık. Uzak bir yerde yaşıyoruz, kapattık kendimizi, zor bir süreçti” dedi. Yazın evlenecekleri iddia edilen çiften Sevda Demirel’in cevabı dikkat çekti.”Corona döneminde herkes kilo aldı ben kilo verdim, gelinliğin içine sığayım diye. Yazın sonunda düşünüyoruz.”

Sevda Demirel’in, cinsiyet geçiş süreci yaşayan Doruk Doğrusöz ile Ocak ayında aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Sevda Demirel, geçtiğimiz Kasım ayında eşcinsel evlilik yapan yeğeni için “Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil!” şeklinde nefret söylemi üreten bir yorum da yapmıştı.