DÜĞÜN FOTOĞRAÇISI “ÇOCUK GELİN FOTOĞRAFI ÇEKMEM” DEDİ VE DAMADIN BURNUNU KIRDI

Malatya’da düğün fotoğrafçısı Onur Albayrak isimli vatandaş, 15 yaşında gelin olmaz diyerek kavga ettiği damadın burnunu kırdı.

Malatya’da yaşayan Onur Albayrak isimli fotoğrafçı, düğün çekimi için kendisine gelen damatla tartıştı. Gelinin 15 yaşında olduğunu öğrenen Onur Albayrak, “Çocuk gelin fotoğrafı çekmem” deyince damadın tepkisini çekti. İkili arasında başlayan tartışma, kavgaya dönüşürken damadın burnu kırıldı. Düğün fotoğrafçısı Onur Albayrak’ın ‘çocuk gelin’ istismarına tepki gösterip damadın burnunu kırdığı şeklindeki habere ilişkin Albayrak’tan açıklama geldi.

Sosyal medyada yer alan habere göre Malatya ‘da düğün fotoğrafçılığı yapan Onur Albayrak, bir düğün için fotoğraf çekimine gittiğinde yaşı küçük görünen geline kaç yaşında olduğunu sordu. Habere göre “15” cevabını alınca “çocuk gelin fotoğrafı çekemem” diyerek duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine ‘damat’, anlaşmayı bozduğu gerekçesiyle fotoğrafçı Albayrak ile tartıştı. Israrla çekimin yapılmasını isteyen ‘damat’ ile fotoğrafçı arasında yaşanan yaşanan kavgada ‘damadın’ burnu kırıldı.

Albayrak’ın yaptığı açıklama şu şekilde: “ÇOCUKLARIN SAÇINA DUVAK TAKILMAZ” “İki gündür bu haberi görüp gerek arayan gerek mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. Evet maalesef durum bu keşke yaşanmasaydı ama yaşandı bir daha olsa gene çekmiyorum dermiyim evet derim. Kimse kusura bakmasın çocuk gelin de çocuk istismarıdır benim gözümde ve hiçbir kuvvet bana o çocuğun gelinlikle fotoğrafını çektiremez çocukların saçına duvak takılmaz kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak saygılarımla”

Kaynak: A24