ABD’Lİ EŞCİNSEL ŞARKICI STEVE GRAND TÜRKİYE’DEKİ İLK RÖPORTAJINI GZONE’A VERDİ

Türkiye’nin eşcinsel kültür ve yaşam dergisi  GZone, Nisan 2016 sayısında yenileniyor. Müzikle yenilenmeyi seçen GZone, bu ay hem Türkiye’den hem de dünyadan sevilen isimleri yeni sayısında bir araya getirdi.

ABD çıkışlı, dünyaca ünlü açık eşcinsel şarkıcı STEVE GRAND, Türkiye’deki sevenlerine ulaşmak için ilk kez ve sadece GZone’u seçti.

İşte Murat Renay ve Mert Bell’im yaptığı bu özel röportajdan başlıklar:

Şarkılarınızı yazarken nelerden ilham alırsınız? Şarkılarınızda otobiyografik özellikler var mı? En kişisel olan şarkınız hangisi?

Yaşadığım neredeyse her şey benim için potansiyel bir şarkı malzemesi. Yaratıcı olan tüm katkılara beyninizi ve algılarınızı açık tutmakla alakalı. All-American Boy albümündeki “Time” isimli şarkım muhtemelen en kişisel şarkım.

LGBT eşitlik mücadelesinde önemli bir figür haline geldiniz. Bundan memnun musunuz?

Benim varlığım ya da yaptığım müzik herhangi bir birey üzerinde pozitif etkiye sahipse bu beni delicesine mutlu eder. Bir sanatçı olarak var olmamın LGBT bireyler üzerinde önemli etkiler yarattığını görüyorum ve bundan çok mutluyum.

Vücudunuzdan ve onu sergilemekten bir hayli memnun görünüyorsunuz. Kendini bir rol model olarak görüyor musunuz?

Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Kendimi rahat hissetmem uzun zaman aldı ve daha gidecek çok yolum var. Olduğum halimden memnunum ve kendimle gurur duyuyorum ancak her zaman daha iyisini yapabileceğimi biliyorum.

Bu röportajın tamamı ve bu ayın tüm içerikleri için GZONE DERGİ’NİN “NİSAN 2016” SAYISINI

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARDAN ÜCRETSİZ OKUYABİLİRSİNİZ…

(Nisan 2016 sayımız, Google Play ve IOS App Store Uygulamalarımız bakımda olduğundan, üstten “Click To Read”e ya da alttaki kapak görselimize tıklanarak, ISSUU üzerinden her türlü mobil cihazdan kolayca okunabilir)

gzone indir ikon

google

apstore
(Nisan 2016 sayımız, Google Play ve IOS App Store Uygulamalarımız bakımda olduğundan, üstten “Read Now” a ya da dergi kapak görselimize tıklanarak, ISSUU üzerinden her türlü mobil cihazdan kolayca okunabilir)

1 YORUM

Comments are closed.