DÜNYANIN EN İLGİNÇ FETİŞLERİ

Yazarımız Yeşer Sarıyıldız dünyanın en ilginç fetişlerini araştırdı. 
(Bu makale Gzone Dergi Nisan 2015 sayısında yayınlanmıştır)

Fetişten ne zaman bahsedilse akla gelen ilk şey ayak fetişi oluyor. Yıllardır konuşula konuşula ayak fetişi o kadar normalleşti ki, ayak fetişiniz varsa, bunu saklamanız için pek bir nedeniniz kalmadı. Ancak bunun yok bdsm’si, yok külotlu çorabı falan derken, araştırdıkça fetiş dünyasının inanılmaz bir derya deniz olduğunu ve orda aslında acayip bir sektör olduğunu görüyorsunuz.

BDSM’den girdiğim için “yeni bir şey yok, onu da biliyoruz zaten” diye düşünmeyin. O tamamen, benim hayal gücümün fetiş konusundaki yetersizliği nedeniyle yaptığım başlangıç. Yoksa akla hayale gelmeyecek fetişler ve bu fetişe sahip insanların gizli toplulukları var.

Bu insanlar gizli sosyal mecralar vs dışında birbirlerini görünce tanıyorlar mı, anlıyorlar mı, gizli simgeleri var mı falan bilmiyorum ve deli gibi merak ediyorum bu olayların nasıl geliştiğini.

Diyelim ki bir şekilde tanıştın adamla, hoşlandınız, date’in birinde “Bugün iş çok yorucuydu, istifa edeceğim sanırım. Ya bu arada ben kanepeyle sevişmekten hoşlanıyorum (nip tuck izleyenlerin gözünde canlandı değil mi?), kanepenin üstünde 3some yapmaya ne dersin?” dese ne yapacaksın? Bir taraftan da aldığın en masum 3some teklifi değil mi? “Ay ben gülerim” diyenler, bendensiniz.

Lafı çok dolandırmadan bulduğum en yok artık insanlar neler yaşıyor lan hani biz marjinaldik fetişlerini açıklıyorum. (Uslu bir çocuk olmanıza bile gerek yok, google’a yazınca neler neler bulunuyor)

POPPERS:

Hayır bir uyuşturucu ismini yanlış yazmadım, inanmazsınız ama balon fetişi bu. Şimdi lütfen sadece bir balonla nasıl bir fetiş olabilir diye devamını okumadan 5 saniye kendi içinizde düşünün.

Aklınıza gelenler umarım başınıza gelmez diyerek açıklıyorum. Balonun rengi, kokusu ve şişmesiyle tahrik olan ve patlamasıyla da orgazm olan bir grup var. Şimdi lütfen söyleyin bana, çok şanslı değiller de ne? Sevgiliye yaptığın sürprize gel, “Sevgilim, bugün içinde her renk olan 100lük paket aldım, gidip Taksim Meydan’da public yapmaya ne dersin?”

“Seni çok özledim, şimdi o balonu şişir ve bana videosunu gönder lütfen.”

“Beni bir baloncuyla aldattığına inanamıyorum!” “Ya ne olacağıdı?”

Sevgili balon fetişistleri, lütfen bu fetişinizin kıymetini bilin, şişir patlat dur, ne güzel hayat.

KNISMOLAGNIA:

İsmi her ne kadar aşırı bilimsel görünse ve karizmatik olsa da, bildiğin gıdıklanmaktan tahrik oluyorlar. Orta okulda falan nasıl eğlenmişlerdir düşünsenize. İşte, okulda, alışverişte, gece kulübünde gıdıkla gitsin, orgazmdan orgazma. “Gıdıkla yavrum gıdıkla”, “gıdıklasana canım” gibi sonsuza kadar dinlemememiz gereken şarkıların da neden yazıldığını anlamış oluyoruz böylece. Bu fetişi olan arkadaşım varsa nolur söylesin, bir şey soracağım.

PS: Merak edip şarkıları google’lamamanızı şiddetle öneririz.

YETİŞKİN BEBEK SENDROMU

Adından da hemen anlaşılacağı gibi, bu insanlar seks öncesi bebek gibi giyiniyorlarmış. Ne çeşit bebek olduğunu anlamadım açıkçası, bez bağlayan falan var mıdır acaba? Tövbeler olsun. Bundan sonra sevgilisiyle bebek gibi konuşan kızlara ön yargılı yaklaşmak yerine, bir bildikleri vardır belki gözüyle bakalım.

SPLOSHERS:

Tam anlamıyla “seni yemek istiyorum” fetişi. Krema, Nutella falan gibi değil, her yerinizin yemekle kaplı olması gerekiyor. Bu fetişin boyutları nelerdir, “Hayatım çok kilo aldım, bu akşam hafif bişiler olsun. Çikolata yemekten dilim damağım kuruyor, kereviz falan yapalım diyorum şeker komasına gireceğim.” noktasına gelebilen çift var mı bilemiyorum, ama gözümün önüne çok korkunç şeyler geldiği için Sploshers’cılara “afiyet olsun” diyerek, kendilerini burda bırakıp yolumuza devam ediyoruz.

KÜRK FETİŞİ:

Burda gözünüzün önüne gelen kürkünün içindeki çıplak kaslı erkekleri ve onların adonislerini bir kenara kaldırın, yerlerine peluş ayıcıkları koyun!

Açıkçası ben bir tek köpeğim peluş oyuncaklardan tahrik oluyor sanıyordum, oysa ki vakti zamanında deterjanla verilen Yumoş, bir kısım insanlık için dev hizmetmiş.

Dahası da var, seksten once hayvan kostümü giyiyorlar bu tip fetişistler. Koca bir ayıyla ya da at kafası takmış biriyle seviştiğinizi hayal edin. Garipsediniz mi? O zaman şimdi bir de horoz kostümlü birini hayal edin.

Dağılabilirsiniz.