ELLEN DEGENERES HAKKINDAKİ SUÇLAMALAR İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Hakkında taciz, suistimal, iş yerinde zorbalık ve hakaret suçlamalarıyla zor durumda kalan Ellen DeGeneres, konuştu.

Çalışanları tarafından suistimal, cinsel taciz, kötü davranmak ve hakaret iddiasıyla suçlanan dünyaca ünlü sunucu Ellen DeGeneres, yeni sezonun ilk TV programını özürle açtı.

“ÇOK ÜZGÜNÜM”

Ellen, “Söylenenleri çok ciddiye alıyorum ve etkilediğim insanlara çok üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Asla olmaması gereken şeylerin olduğunu öğrendim. Birinizi hayal kırıklığına uğrattıysam, duygularını incittiysem özür dilerim. Bunun için çok üzgünüm.” dedi.

“MUTLU OLSUNLAR”

Ellen kendi şovunda itiraflarda bulunarak güç ve ayrıcalık konumunda bir kişi olarak, gösteri ve içinde yaşananların kendi sorumluluğunda olduğunu söyleyerek “Programımda çalışan 270 personelin her birinin burada çalışmaktan mutlu ve gururlu olmasını istiyorum.” dedi.

EŞCİNSEL OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI

ABD ve dünya kamuoyunun karşısına çıkarak eşcinsel olduğunu alenen duyuran ilk isimlerden biri olan Ellen DeGeneres, Ellen isimli dizisinin 14 Nisan 1997’de yayınlanan bölümünde eşcinsel olduğunu açıklamıştı. DeGeneres, daha sonra Time dergisine de aynı açıklamayı yapmış ve Oprah Winfrey Show’a da o dönemki kız arkadaşı Anne Heche ile çıkarak röportaj yapmıştı.