EN BÜYÜK PRIDE PARTİSİNE HAZIR MISIN? KENDİNE HAS ONURLA SUNAR: GZONE PRIDE BALL

Türkiye’de yapılacak en büyük Pride partisi: GZone Pride Ball 30 Haziran Pazar 19.00'da Anahit Sahne'de. Avantajlı biletler 30 Haziran'a kadar BuGece.co'da.!

Kendine Has onurla sunar: İşte Türkiye’de yapılacak en büyük Pride partisi: GZone Pride Ball

Türkiye’nin lider gökkuşağı ve eğlence markası GZone, yıllardır her ay cinsel yönelim gözetmeden herkesi tüm renklerin altında buluşturan ve özgürce eğlendiren Our Pridepartilerinde çıtayı en yükseğe taşıyor. KENDİNE HAS katkılarıyla bugüne kadar Türkiye’de düzenlenecek en büyük gökkuşağı partisi 30 Haziran Pazar saat 19.00’dan itibaren Anahit Sahne’de yapılıyor.

Gecenin yıldızı Aynur Aydin, son 5 yıldır pop müziğimize farklı bir soluk katan şarkılarını, çeşitli sürprizlerle bu partide seslendiriyor. Aşırılıklarıyla ünlü, Türkiye sahnelerinin en büyük “lipsync” ekibi Dudakların Cengi, bu partiye özel olarakhazırladıkları şovlarıyla sahneyi yerle bir ediyor. Hem yurtdışı hem Türkiye kuir dünyasının en sevilen DJ’lerinden biri olan Mr.Sür geceye özel setiyle bizi uçururken, house, disco tınılarını etnik ve orkestral sesler, dans pisti klasiklerini ise techno beatlerle ustalıkla harmanlayan Q-BRA da bu özel partiye renkleriyle katılıyor. Our Pride partilerinin resident DJ’i SaintJer’in gecenin yoğun sahne trafiğinde, house veTürkçe setleriyle sizlere nefes aldırırken, elektronik müzikseverlerin yakından tanıdığı, yetenekli DJ/Prodüktör Semih Akay ise partinin en özel performanslarından birine imza atıyor.

Gecenin sürprizleri arasında başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz dans şovları, gogo boy performansları ve drag queenler de var.

Gecemizin ev sahipleri ise Our Pride partilerinin sevilen isimleri Özden Cerrahoğlu ve Can Ateşsaçan

Çok konuşulacak bu partide, kendine has sürprizlerle şımartılmak istiyorsan seni de 30 Haziran Pazar saat 19.00’dan itibaren Anahit Sahne’ye bekliyoruz.

Biletler:Ön satış: 40 TL (Sınırlı sayıda indirimli olarak BuGece.co’da) Satın almak için tıklayın.

Kapıda: 50 TL (Nakit)

Bilet fiyatına bir içki dahildir.

Facebook etkinliği için tıklayın.