ERKEĞE TOPUZ GERÇEKTEN YAKIŞIYOR

Erkekte uzun saçın tekrardan moda olmaya başladığı bu günlerde, entelektüel ve aristokrat erkeklerin uzun saçta vazgeçilmezi olmaya başlayan topuz modasını araştırdık. İşte erkekler arasında topuzun bu denli popüler olmaya başlamasının başlıca sebepleri:

topuz erkek2

1. ANINDA SİZİ DAHA GÖSTERİŞLİ VE SOFİSTİKE YAPIYOR.

Topuzlu erkekler ülkemizde görmeye çok alıştığımız bir şey olmadığı için midir bilinmez, hem ilgi çekiyor hem de göz algısı olarak sofistike bir çizgi sunuyor.

2. HAZIRLAMASI ÇOK KOLAY

Saatlerce ayna karşısında, elde jöle bir o yana, bir bu yana saçlarınızı çekiştirmeye gerek kalmadı. Topuz yapn yeterli, hem de saç şekillendiricilerin sevimsiz yapışkanlığından da güzel bir kurtuluş yolu.

3. SABAH KALKTIĞINIZDA KARİZMATİK BİR DURUŞ SERGİLEYİN 

Başlıca problemimiz, sabahları saçlarımızın yer çekimine meydan okuması. Gece yapılmış seks sonrası, sabah uyanınca yanınızda yatan partnerinizin yüzüne bile bakmadan kendinizi duşa atmanıza gerek kalmadı. Topuz bu durumda sabahların keyfini çıkarmanız için en ideal saç modeli.

4. SELFIE DOSTU

Ayna karşısında selfie çekmeyi sevdiğinizi biliyoruz. Artık selfie çekerken hangi profilden daha iyi görünüyorum derdiniz kalmayacak, saçlarınızı topuz yapmak her türlü profilden size karizma katmak için yeterli.

5. SEKSİ 

Neden olduğunu bilmiyoruz ama topuzun erkeği gerçekten de bir seks tanrısına dönüştürdüğünü düşünüyoruz. Haksız mıyız?

erkek topuz 3

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here