ERKEK MODA BLOĞUNDA BİR DÜNYA MARKASI: ONUR EROL

Son dönemde dahil olduğu, wannabemag isimli Uluslararası gözde moda bloggerı platformu, 30.000’e yakın Instagram, 138.000 Google Plus takipçisi ile Türkiye’nin en başarılı moda blogger’ı ONUR EROL, G ZONE Dergisi Aralık sayısı için hem sorularımızı cevapladı hem de bize özel bir fotoğraf çekimi yaptı.

İşte bu ropörtajdan ilgi çekici başlıklar

-Moda bloggerı kavramı tam olarak ne demektir? Bir moda bloggerı neyi takip eder, neye önem verir ve kullanıcılarına yansıtır?

Valla bende çok duyuyorum nedir bu moda bloggerı? Kime sorsam “ben bloggerım” diyor. Anlamış değilim.

-Türkiye’de moda bloggerlığının hakkıyla yapıldığına inanıyor musun? İsim vermeden ya da istersen vererek, bu alanda neleri eksik görüyorsun vizyon olarak? Özellikle yanlış yapılan uygulamalar neler?

Bu soruyu benim dışımda herhangi birine de sorsanız yanlış yapılmadığını iddia edecek fakat gerçek anlamda bakılınca Türkiye, bloggerlığı yeni yeni kavrıyor ve anlamaya çalışıyor. Tabii ki doğal olarak yanlış yapanlar var. Benim blogger olarak görmek istemediğim tek şey aynı hafta içinde herkeste aynı kombin! Bu bana çok saçma geliyor. Mesela özellikle kadın bloggerların çoğu tam bir vasat. Stil sahibi olmak, farklı bir şeyi kendine yakıştırmak ayrı kombinlemek ayrı bir iş bunların hepsini başarabileni tam olarak görmüş değilim.

Bu röpörtajın tamamı G ZONE Aralık sayısında. Aşağıdaki görsellerden dergiye ulaşabilirsiniz.

aral_k_kapak

bilgisayar

mobil

google play

appstore

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here