ERKEKLERİN EREKSİYONUNU KAYBETMESİNİN 8 NEDENİ

Queer As Folk’un ilk bölümünde Micheal’ın ilk cümlesi ”Herşey seks hakkında”, aslında ana akım yaşam kriterinin başlıca mottosu olabilecek düzeyde bir cümledir. Evet, Michael’a katılıyoruz ve yoğun araştırmalarımız üzerine erkeklerin ereksiyonunu kaybetmesinin 8 tane ana nedenini sizlere açıklıyoruz. Daha sağlıklı seks için mutlaka önleminizi alın!

1. STRESS VE GERGİNLİK
Kendinize kurduğunuz ”sertleşmeliyim, sert kalmalıyım, erken boşalmamalıyım” baskıları aslında ereksiyonunuzun baş düşmanı olabilir. Siz siz olun, yatağa huzurlu girin, hem kendinizi hem de partnerinizi rahatlatın.

2. ALKOLLÜ OLMAK
Dozundan fazla alkol ereksiyonu engelleyebiliyor. Bu şekilde ”sarhoş olursa bu çocuğu kesin götürürüm” cümlesi bir şehir efsanesi olarak rafa kaldırılıyor.

3. FAZLA KİLO
Sonucunda konu tamamen kan basıncıyla ilgili, fazla kilo ereksiyonun baş düşmanlarından. Şimdi buna bozulmak yerine, hemen diyete girmeyi deneyin!

4. PSİKOLOJİK PROBLEMLER
Seksüel kompleks, depresyon vb. bütün psikolojik sorunlar beyninizi kemiriyor. Bu kadar sıkıntı içinde nasıl erekte olacaksınız ki?

5. SİGARA 
Sigara dumanıyla kaplı damarlarınızda kanın dolaşımı da zorlaşıyor. Sigarayı bırakın!

6. DÜŞÜK TESTESTERON ORANI
Yaşla testesteron oranınız da düşüyor. Belki de testesteron dolu gıda takviyelerine başvurmanın zamanı gelmiştir.

7. UYUŞTURUCU
Sadece ereksiyonda değil sağlığınız için, uyuşturucu kullanıyorsanız hemen bırakın!

8. BESLENMEMEK
Kilo vermek adına beslenmiyorsanız bağışıklık sisteminiz bozulmuş olabilir. Siz siz olun, sağlığınız için beslenmenize dikkat edin!

 

Ereksiyon sorunlarından kurtulmak için en iyi ürün burada…

POWERTİME BANNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here