EŞCİNSEL İÇERİKLER ÜRETEN MEDYA SAĞLAYICI ”REVRY” APP STORE’DA

Netflix ve benzeri medya sağlayıcıların televizyon kanallarının yerini aldığı günümüzde, ”Revry” isimli eşcinsel temalı medya sağlayıcı App Store üzerinden yayın hayatına başladı. 

LGBT içerikli medya sağlayıcı olarak yayın hayatına başlayan Revry isimli uygulama, kütüphanesinde birçok LGBT içerikli özel dizi, film ve reality programı barındırıyor.

Yakın zamanda kütüphanelerini geliştireceklerini duyuran Revry ekibi, şimdilik özellikle Drag Queen’ler ile hazırladıkları yemek programı ile gündemde. Yemek programı dışında Avustralya yapımı lezbiyen dizisi Starting From… ve ceza evinden çıkan kuir bireylerin hayatlarını konu eden belgesel Now, After Orange’ı da izleyiciye ulaştıran Revy şimdilik Apple cihazlar üzerinden indirilebiliyor.

Yakın zamanda Netflix ile yarışabilecek kadar içerik üretmeyi hedefleyen Revy ekibi, önümüzdeki iki yıl içerisinde fazlasıyla dizi ve reality programı projeleri olduğunu söylüyor. Şimdilik aylık üyeliği 5$ olan Revy’ye yıllık üye olmak isteyen kişiler 55$ karşılığında 12 aylık pakete sahip olabiliyor.