RUGBY-OYUNCUSU

EŞCİNSEL KADINDAN RUGBY OYUNCUSUNA TACİZ SUÇLAMASI

İskoçya’da yaşayan 18 yaşındaki lezbiyen kadın cinsel tacize uğradığını iddia ederek rugby oyuncusunu savcılığa şikayet etti.

İsmi açıklanmayan kız, bir İskoç Rugby takımının Noel Partisinde, rugby oyuncusu Innes Frazer tarafından konteyner’a zorla götürüldüğünü iddia etti.

Scottish Sun gazetesinin haberine göre genç kadın: “Ben eşcinselim. Bunu kabul edemem.” dedi. 18 yaşındaki kadın, Frazer tarafından taciz edildikten sonra tuvalete koşup kustuğunu belirtti ve kendisini hasta, üzgün ve berbat hissettiğini ekledi.

Frazer iddiaları reddetti ve bunun bir kumpas olduğunu söyledi. Olaydan sonra kızın babasından tehdit mesajı aldığını söyleyen Frazer mahkemeye kanıt olarak gösterdi.

Frazer: “Onu heteroseksüel yapabilecek(!) yalnızca ben varım ”

Frazer’ın nişanlısı Kirsty Blackstock, Frazer’ın kızı öptüğünü ve okşadığını söyleyerek mahkemeye ifade verdi.

Frazer bir arkadaşına söyleyerek 18 yaşındaki bu kadını tanıdığını itiraf etti. “Onu heteroseksüel yapabilecek(!) yalnızca ben varım.” dedi.

Frazer suçlamalara karşılık bir soruşturma başlattı. Şerif David Hall karar verene kadar mahkemeyi ileri bir tarihe erteledi.

Haber çeviri: Bircan Pullu

WhatsApp Image 2017-03-27 at 23.58.17

İlginizi Çekebilir

Ronaldo

GALERİ: RONALDO’DAN INSTAGRAM’IN SINIRLARINI ZORLAYAN PAYLAŞIMLAR

Dünyanın en seksi futbolcusu Cristiano Ronaldo, her fırsatta kusursuz vücudunu paylaşmaktan hiç bir zaman çekinmiyor. ...