EŞCİNSEL YETİŞKİN FİLMİ AKTÖRÜ: BENİ MÜSLÜMAN TERÖRİST SANDILAR

Yarı Fransız, yarı Kübalı eşcinsel yetişkin filmi aktörü Ibrahim Moreno, İsrail yolculuğu sırasında havalimanı güvenliklerinin kendisini müslüman bir terörist sandığını ve seyahatinin berbat bir maceraya dönüştüğünü açıkladı. 

Bağlı olduğu eşcinsel yetişkin film yapım firması Lucas Entertainment’ın Facebook sayfasına bir mektup yazan ve başından geçen olayları kaleme alan Ibrahim Moreno, İsrail’in Tel Aviv şehrinde bir eşcinsel kulübünde performans sergilemeye gittiğini, ancak Ben Gurion Uluslararası Havalimanı yetkililerinin seyahatini mahvettiklerini yazdı:

”Hiç bir zaman başka bir ülkeye seyahat etmenin beni b.k gibi hissettireceğini düşünmezdim. Şimdi evimdeyim ve gayet iyiyim ancak yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugün İrail Tel Aviv havalimanında adımın sadece IBRAHIM olması sebebiyle terörist muamelesi gördüm. Eşcinselim ve Arap değilim, Arapça bilmiyorum ve müslüman da değilim. Ancak buna rağmen havalimanında dört kez ifadem alındı, özel eşyalarım çöpe atıldı ve soyunmaya zorunlu tutuldum. Hayatımda gerçekten hiç bu kadar aşağılandığımı hatırlamıyorum. Geleceğimizi, özgürlüğümüzü tehdit eden bir dünya düzenindeyiz, gelecekten gerçekten de endişe duyuyorum.”