EŞCİNSELLERİN İKONİK ŞARKISI IT’S RAINING MEN’İ SESLENDİREN THE WEATHER GIRLS CANLI YAYINDA

Perşembe günü, LGBTİ+ bireyler için efsanevi olan "It’s Raining Men" şarkısını seslendiren The Weather Girls, Barbaros ile instagram canlı yayınında bir araya gelecek.

Güçlü sesi, geniş repertuvarı ve başarılı sahne performanslarıylamüzikseverlerin severek takip ettiği Barbaros, Instagram hesabından yaptığıcanlı yayınlar ile dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.

İlk yayınını La Casa De Papel’in 4.sezonunun yayınlandığı 3 Nisan Cuma günü, dizinin en az kendisi kadar izleyicileri kendine bağlayan şarkısı My Life is GoingOn’a hayat veren Cecilia Krull ile gerçekleştiren sanatçının yeni konuğu dans müziğin efsaneleri THE WEATHER GIRLS.

“It’ s Raining Men”, “Hit The Road Jack”, “Car Wash”, “I Am So Excited”“Muscle”, “Can U Feel It”, “We’re Family” gibi 80’li yılların unutulmaz disco hitlerine imza atan THE WEATHER GIRLS’den Dynelle Rhodes yıllara meydan okuyan tarzı, güçlü sesi ve de sevimliliği ile Barbaros’la birlikte hayranlarını büyülemeye hazırlanıyor.

9 Nisan Perşembe günü saat 22.00’de @barbarosb instagramhesabında gerçekleşecek canlı yayında Barbaros ve The WeatherGirls’den Dynelle Rhodes dinleyicileri evlerindeki keyifli sohbetlerine davet ediyor.

Yayın BURADAN izlenebilir.