FACEBOOK’A RAKİP GELİYOR!

 

Prada’ya bağlı İtalyan Miu Miu markası, pahalı çantaları ile biliniyor ancak piyasaya sürdüğü yeni ürünün moda ile pek alakası yok. Lüks tüketime yönelik ürünleri ile dikkat çeken Miu Miu markası, “Somebody” isimli uygulaması ile sosyal medya dünyasına da el attı.

Britanyalı yazar, film yapımcısı ve sanatçı Miranda July tarafından üretilen uygulamada, iletilen mesajlar belirli bir alıcının yerine, o an yakınında bulunan bir kişiye gönderiliyor. Yani gönderilen mesaj doğrudan alıcıya gitmiyor. Amaç, mesajın o an alıcıya yakın bir kişiye gidip, sonunda alıcıya ulaşması. Bunun yanı sıra, mesaj gönderen kişi, aracı olan kişiye talimatlar da verebiliyor.

ÜNLÜLER TARAFINDAN DENENDİ

“Somebody” ile ilgili tanıtım filmi, Venedik Film Festivali esnasında iki defa gösterildi. Filmde uygulamanın amacı şöyle açıklanıyor, birbirini tanımayan fakat Somebody kullanmakta olanları bir araya getirmek. Kirsten Dunst (32), Lena Dunham (28), Dakota Fanning (20) ve Edward Norton’un (45) da katıldığı gecede “Somebody”, ünlüler tarafından keyifle test edildi.

https://track.adform.net/C/?bn=47497305 1x1 pixel counter :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here