FUTURE NOSTALGIA LIP SYNC CHALLENGE TURKEY BAŞLADI: OYLAMA VE ÖDÜLE KATKIDA BULUNMA SIRASI SİZDE!

GZone, Warner Music Türkiye ve Dudakların Cengi işbirliğiyle “Dua Lipa-Future Nostalgia Lip Sync Challenge Turkey” için oylama başladı.DETAYLAR BU YAZIDA

GZone, Warner Music Türkiye ve Dudakların Cengi işbirliğiyle “Dua Lipa-Future Nostalgia Lip Sync Challenge Turkey” için oylama başladı. Bu meydan okumaya Dua Lipa’nın son albümü Future Nostalgia’dan seçtikleri şarkılarla tam 21 performans sanatçısı katıldı. Bu meydan okuma videolarını izlemek için bu Oynatma Listesi’ne gidin.

Türkiye’deki kuir performans sanatçılarını desteklemek amacıyla düzenlenen ve Warner Music Türkiye’nin içerik ve pazarlama desteği ile gerçekleştirilen bu yarışmanın büyük ödülü hem yarı finale kalan tüm katılımcılar, hem de yarışmanın birinci, ikinci ve üçüncü isimlerine paylaştırılacak.

Büyük ödülün her geçen gün yükselmesi ise yarışmayı takip eden ve Covid-19 pandemisi yüzünden kapanan sahneler sebebiyle zor günler yaşayan kuir performans sanatçılarını desteklemek isteyen sizlere bağlı. Oluşturulan fon sayesinde dağıtılacak ödüle sizin de bir katkınız, çorbada bir tuzunuz olabilir. GZone, bu fon için 200 Euro yani yaklaşık 1500 TL bağışlayarak ödüle katkı sağladı, şimdi sıra sizde! GoFundMe üzerindeki, kredi kartı ile güvenle bağış yapabileceğiniz ödül için açılan fona buradan ulaşabilirsiniz.

Bu meydan okumada istediğiniz 5 adaya oy vermek için BURAYA tıklayın. (Oylama için son zaman 20 Mayıs Çarşamba 23.59’dur)

GZone ve Dudakların Cengi katkılarıyla hazırlanan Lip Sync Anthems Spotify LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Bu meydan okumaya ilham veren, Dua Lipa’nın Future Nostalgia albümünü dinlemek için BURAYA tıklayın.

1 YORUM

Comments are closed.